Vlna Hep Nepál Ombre nová barvička

7.4.2023

Zima se nás ne a ne pustit, takže kdo se pustil ještě do háčkování z novinky Vlna Hep Nepál Ombre, určitě svetřík, čelenku či nákrčník unosí.

Klubíčka Vlna Hep Nepál a Nepál Ombre jsme si přestavili v Povídání u klubíčka #43. Oblíbenost jednobarevné Nepál a Nepál Ombre s přechody asi překvapila všechny, kdy v podstatě v prosinci byly nejoblíbenější barvy stále vyprodány. Ale nebojte, už je vše zase skladem a Nepál Ombré se rozrostla o jednu barevně rozjásanou variantu č. 7410. V balíčku jsme si připomněli i barvičku č. 7409. S nákupem bych neváhala. Věřím, že až se bude blížit sezóna, klubíčka půjdou opět na dračku.

Barvičku Vlna Hep Nepál Ombré si můžete prohlédnout v novém video podcastu Povídání u klubíčka #57. 

NOVINKA Vlna Hep NEPÁL a NEPÁL OMBRE mají 100g/190 metrů, obsahují 75% akrylu 25% vlny. Jsou jemné na dotek, hřejí a vlnu vůbec na omak nepoznáte. Hodí se díky složení od podzimu do chladného jara. Z klubíček Vlna Hep Nepál a Nepál Ombre jsme si vytvořili hned čtyři video návody na kulichy. Příze je super, pokud se chcete naučit propichovaný krátký sloupek. Výrobek pak vypadá jako pletený a navíc můžete střídat různě barvy a vytvářet obrázky, norské vzory či nápisy. Můžete vyzkoušet Kulich Nepál se srdíčky I nebo Kulich Nepál se srdíčky II. Dále Kulich nepál geo či Kulich Nepál ombré s jednoduchými copánky. Kulichy jsou háčkované od spodního lemu, takže je zvládne určitě i začátečník. Z klubíček co přicestovala bude svetřík a moc se na něj těším. Jen si ho necháme na podzimní sezónu.

Ve vysílání jsme si ještě připomněli Vlna Hep Floxy, 55% bavlna a 45% akryl, 250g/1000m a Vlna Hep Acorus, 100% bavlna, 250g/1000m. Jestli Vás lákají duhová klubíčka, tak tyto dva druhy jsou to pravé ořechové pro Vás. Nitky jsou totiž seskané – zamotané, takže se s klubíčky báječně háčkuje a tvoří. Můžete vyzkoušet třeba video návod na svetřík Floxy. Obě klubíčka pak budou pasovat na všechny návody, které zde na webu máme třeba z Candy, Rainbow Spago, Flowers, Flowers Moonlight nebo Flowers Vivid. Věřím, že se bude hodit třeba video návod na šaty Vivid, svetřík Vivid, svetřík Vivid s kočkou nebo tuniku Rosegarden na plavky.

Pohodové tvoření i nakupování a u nového video podcastu Povídání u klubíčka #58 se budu těšit v neděli 9.4.2023.
Hezký den
Katka

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Svetr Nepál z vlny - www.krampolinka.cz 5.3.2024 at 18:57

    […] Ombre sme si představili v Podcastu povídání u klubíčka zde a článek si můžete přečíst zde. Klubíčka koupíte v oblíbeném […]

  • Leave a Reply

    Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..