Povídání u klubíčka 85 jarní novinky Vlna Hep

14.3.2024

Vlna Hep vítá jaro a nabízí nové příze ve veselých barvičkách. Nechejte se inspirovat.

Věřili byste tomu, že jsme společně odvysílali již pětaosmdesátý díl? Tentokrát jsem pro Vás měla nachystaný obří balíček od české firmy Vlna Hep a ukázaly jsme si jarní novinku Vlna Hep Socks a Happy Baby.

POVÍDÁNÍ U KLUBÍČKA #85

Nové klubíčko VLNA-HEP SOCKS je jednobarevná ponožková příze v pestrých barvičkách. Ideální na jarní svetříky, šatovky, tuniky, kardigany třeba ze čtverců, ponožky, čepice, plédy, deky třeba na zahradní posezení. Ponožková směs 75% vlna superwash a 25% polyamid je perfektní po celý rok. Výrobky krásně hřejí a díky polyamidu se například sukýnka neprosedí nebo ponožky neprošoupou. Klubíčko má 100g a 420 m návin. V záplavě barev se doslova ztratíte. Na šálošátek Vám stačí klubíčko, na sukýnku max dvě klubka, na ponožky jedno. Socks je kompatibilní z klasickou samovzorovací ponožkovou přízí Best Socks, takže se můžete pustit do kreativního a veselého tvoření. Výběr barev Vlna Hep Socks naleznete u velkoobchodu Vlna Hep zde. Pokud se Vám příze líbí, žádejte u svých oblíbených e-shopů.

Co vyrobit?

  • Ponožky Best Socks, video návod zde
  • Kardigan Best Socks, video návod zde
  • Šálo šátek, video návod zde
  • Homeleska na jaro, video návod zde

Druhou novinkou je Vlna Hep HAPPY BABY. Jedná se o žinylkovou přízi v klasickém provedení 100g a 100m, 100% polyester. Happy Baby lze kombinovat s ostatními žinylkami tohoto typu. Ze žinylkové příze ráda háčkuji deky a polštáře. Výběr v barvách naleznete u velkoobchodu Vlna Hep zde a v brzké době očekávejte až 40 barviček. Inspiraci na háčkování z žinylky Happy Baby naleznete zde na webu. Dříve to byla má velmi oblíbená příze a ať se to příznivcům ekologie líbí nebo ne, děti ji mají rády pro svou hebkost. Dnes nejvíce používáme polštáře, takže se můžete těšit na nový video návod.

Pro více novinek a informací můžete sledovat Vlna Hep na FB stránce nebo na Instagramu.

Pohodový nákup.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..