Unboxing a tip na letní přízi Havana

18.4.2023

V posledním online vysílání Povídání u klubíčka jsme si rozbalili přízi Stenli Havana od Propleta.cz. Pojďte mrknout.

Klubíčka značky Stenli pochází z Bulharska. Firma na trhu působí od roku 1991 a vznikla jako malý výrobce viskózových přízí. Jejich nabídka se značně rozšířila a Stenli jsme měli na háčku už několikrát. Pamatujete letní Top Len nebo svetřík Candy nebo loňskou hedvábnou hitovku top Nirvana?  To všechno jsou klubíčka od firmy Stenli, které si můžete pořídit na Propleta.cz.

Povídání u klubíčka #58

Tentokrát k nám v balíčku docestovala krásná lesklá klubíčka s názvem STENLI HAVANA. Jedná se o 100g klubíčko s návinem 270 metrů, směs 75% bavlna a 25% viskóza, barva 06. Klubíčko je seskaná šňůrka a má tloušťku akorát na dírkovaný topík, svetřík nebo tuniku. Díky viskóze bude výrobek splývat, mírně povolí a budete mít pocit, že Vás chladí. Bude super jak na háčku tak na jehlicích a výrobky unosíme od jara do podzimu. Ráda bych vyzkoušela další šátko svetr, tak uvidíme, jak to dopadne. Výběr z barviček Stenli Havana za příjemnou cenovku naleznete u Propleta.cz zde.

A všimli jste si? Propleta.cz navázala novou spolupráci s italským výrobcem klubíček SILKE, více na FB stránce zde. Tak si určitě nenechejte na léto ujít nabídku nádherných přírodních klubek.

Pohodový nákup.

K.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: