Unboxing a slevovka YarnArt

16.8.2020

Hlásím se s letní slevovou akcí na YarnArt. Při rozbalování balíčku se můžete mrknout, čeho se slevovka konkrétně týká. Tak jdeme na to.

Předesílám, že slevová akce běží do konce srpna a s 15% slevou můžete zakoupit klubíčka YarnArt Havana, Bali, Denim, Summer. YarnArt Marshmellow barevné druhy zakoupíte s 10%. A pro zajímavost ukázka mint barvičky YarnArt Macrame Cotton Lurex. Klubíčka ve slevě zakoupíte na www.pletemesi.cz nebo www.pletiemesi.sk.

Balíček nám zaslal e-shop www.bezvapleteni.cz, výhradní dovozce YarnArt do České republiky, moc děkuji, a všechna klubíčka zakoupíte ve výše zmíněných e-shopech. Rozbalování balíčku naleznete zde.

A co nás v balíčku čekalo?

YarnArt HAVANA, 200g/215 m, 80% bavlna a 20% polyester na koberečky, polštáře, prostírání a homedecor v pestré škále barev. Z Havany jsem tvořila kulatý kobereček do dětského pokojíku. Videonávod pro začátečníky naleznete zde.

YarnArt BALI, tenčí sestra Havany, 100g/215m, 80%bavlna, 20%polyester na podzimní projekty, čepice, ponča, svetříky nebo homedecor.

YarnArt DENIM, 50g/130m, 80% bavlna, 20% akryl na podzimní a jarní tvoření od čepic, plédů, svetříků, ponč či dek. V rámci jarní Covid situace jsem pro začátečníky z této příze připravila videonávody na tři čepičky. Čepičku z krátkých sloupků nalezente zde, z polodlouhých sloupků zdea z dlouhých sloupků zde. Denim lze použít i v návodu na čepičky pro pokročilé, například videonávod na čepičku Stone Washed I a Stone Washed II.

YarnArt SUMMER, 100g/330m, 70% mercerovaná bavlna a 30% viskóza na letní projekty, halenky, šaty, sukně, letní deky. V nově připravované knížce bude návod na Šáteček. Díky složení materiálu výrobek povolí, ale je krásně chladivý a splývavý.

YarnArt MACRAME COTTON LUREX, 250g/250m, 75% bavlna, 13% polyester a 12% metalické vlákno, na tašky, prostírání a homedecor. Z Macrame Cotton či Cotton Lurex jsme již vytvářeli třeba tašku s kruhovými uchy, videonávod zde. Háčkovaná netradiční dýně, videonávod zde, Vánoční véčkové stromečky, videonávod zdeči hvězdičky, videonávod zde.

A znáte giga mega obr klubko YarnArt MARSHMALLOW? Toto obrovské klubíčko má 750g/30m, 37% bavlna a 63% polyamid a lze použít na homedecor, pletení dek na rukou, věnce, podsedáky, mantinely do postýlky či polštáře. Mé první setkání s Marshmallow naleznete zde. Videonávod na 3 druhy věnce (např. háčkovaný cedníkem) zdea videonávod na podsedák zde.

Moc děkuji www.pletemesi.cz za parádní doplněk k letnímu tvoření. Rum Havana a propriety na míchané nápoje se v tomto parnu rozhodně hodí.

Pohodové nakupování a tvoření všem.

K.

UNBOXING VIDEO

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..