Unboxing novinky YarnArt Rosegarden

19.4.2021

V nové rubrice Povídání u klubíčka na mém YouTube kanále jsme si rozbalili novinku YarnArt Rosegarden a současně jsem společně začali háčkovat svetřík. Pojďte mrknout.

V dnešním balíčku YarnArt od BezvaPleteni.cz jsme si rozbalili novinkovou duhovku YarnArt ROSEGARDEN. Je to 100% bavlna, na léto jak dělaná, 250g/1000m, čtyř nitka. Barvička nádherná 326 zakoupíte na PletemeSi.cz, PletiemeSi.sk nebo nově YarnArtWloczka.pl.

Dále nás čekala sluníčková žlutá YarnArt Ideal, 100% bavlna, 50g/170m. Ideal má český ATEST TZÚ pro děti do tří let a je super na letní projekty a hračky. Barva 228. Vyzkouším, jak moc je Ideal kompatibilní s ROSEGARDEN. Na webu máme návod na jarní čepici Ideal zde nebo šátek Ideal Crazy, video návod zde.

Návrat a doskladněná YarnArt DOLCE, žinylka 100g/120m, 100% mikropolyester, barva bílá 741, ATEST TZÚ, nejvíce je jí podobná Himalaya Dolphin Baby. Dolce je opět skladem na PletemeSi.cz, PletiemeSi.sk nebo nově YarnArtWloczka.pl.

Znáte nádherné a nekonečné klubíčko YarnArt Cotton Soft? 100g/600m! Kombi 55% bavlna a 45% akryl, barva 45, je to tzv. celoroční příze. V zimě zdvojíme-ztrojíme na čepici, v létě vzdušný vzorek a máme šaty. Parádní na deky, hračky, oblečení, navíc s atestem TZÚ, a já zkoušela reliéfní lem je klasické Flowers a super. Na webu máme video návod na dva topíky, top s vodou a top, a čepici trio zde.

A co dál bylo ve vysílání?

  • Ukázka vzorníku Rosegarden
  • Online společné háčkování svetru Rosegarden, nákres a postup
  • Katalog YarnArt a Ideal a Soft Cotton
  • Nové barvy VlnaHep Jeans
  • Nástěnka Krampoinka Pinterest – nové trendy v barvách 2022.

Těším se s Vámi na další vysílání nové rubriky Povídání u klubíčka příští týden v neděli 25. 4. 2021, v 10:00 hodin.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..