Unboxing nových duhovek řady MOOL

19.10.2021

V dnešním online vysílání Povídání u klubíčka na nás čekala krabice s duhovkami značky MOOL a listování knihou Háčkujeme na panenky. Pojďte mrknout.

Balíček s novinkovými duhovkami MOOL k nám tentokrát přicestoval od www.hrackyluma.cz, partnerského obchodu www.i-prize.cz. Martinka, krom toho, že je velice básnicky nadaná (viz závěr článku), nám zaslala Vánoční edici duhovek s lurexovou nitkou s názvem MOOL STAR a MOOL STAR MIX. 

Luxusní duhovka MOOL STAR v návinu na přání, ve složení 50% bavlna a 50% akryl je čtyřnitka s lurexem a klubíčko z balíčku má číslo SO12. Na webu HrackyLuma.cz ji naleznete v sestavě Krampolinka, a je to jemná duhovka v zimních a Vánočních barvičkách. Mám hlavní duhové klubíčko v návinu 850m a pidi klubíčka v návinu 250m středová a krajní barva, a ráda bych vytvořila sváteční šaty ve velikosti 122-128 s dlouhým rukávem. Budu na nich pracovat od poloviny října, ať je v listopadu-prosinci krásně stihnete pro své holčičky vyrobit.

Druhá novinka MOOL STAR MIX nejen mě, ale podle ohlasu i Vám, doslova vyrazila dech. Jedná se o čtyřnitku, něžný melír s lurexem, ve složení 50% bavlna a 50% akryl, barvička č. 9908, 1000 metrů. Moje malá, když klubíčko viděla, prohlásila „svetřík?“ No a já ji musím dát za pravdu. Na svetřík bude totiž úžasná. Klubíčko však bylo určené pro soutěž, kterou jsme si ve FB skupince všichni užili.

Ve vysílání jsme si ještě prolistovali publikací Háčkujeme na panenky, kde na Vás čeká 45 modelů na panenky velikost 42 a 36 cm. Knihu Háčkujeme na panenky můžete zakoupit na Knihcentrum.cz a samostatná recenze knihy s ukázkou je zde.

Děkuji, že jste v Povídání u klubíčka se mnou. Jedeme online stream, tak je to vždy plné překvapení.

A tady chvilka háčkovací poezie od HrackyLuma.cz

„10 hodin neděle,
kávička je na stole.
Co nás čeká, všichni víme,
klubíčka si rozbalíme.

Krampolinka, žena čilá, usměvavá a vždy milá.
Háčkem kouzlí dnes a denně,
zvládne všechno víceméně.

Těšíme se na novinky,
návody od Krampolinky.
Teď už v křesle háčkujeme,
ze  srdce Vám děkujeme.“

POVÍDÁNÍ U KLUBÍČKA 17: duhovky MOOL

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..