Unboxing přízí Katia od PrimaPrize

21.10.2021

V tomto vysílání Povídání u klubíčka jsme si představili nejen krásně jemná a neobvyklá klubka značky Katia,  rozbalili komponenty na tvoření z Joom a ukázali, jak funguje navíječ klubek. Pojďte mrknout.

Tajemná černá taška ležela celý týden netknutá. Ale aby to bylo více zajímavé, balíček jsem pro jistotu oblepila páskou, ať se nám ta klubka nerozkutálí. Další parádní várka novinek od PrimaPrize.cz. Tentokrát příze španělské značky KATIA. Musím přiznat, že když prosvištíte nabídku KATIA klubíček, bude Vám přecházet zrak. Mají perfektní servis. Od lekcí háčkování a pletení až po vychytané video návody a postupy na vše možné na YT.  Žádné klubíčko Katia jsem ještě v ruce asi pořádně neměla, takže jsem moc ráda, že jsme si mohli rozbalit hitovky na podzim a jaro.

KATIA ALABAMA je klubíčko 50g v návinu 105m, což je podobné jako Cosy Fine, kombinace 50% bavlna a 50% akryl. Měkoulinká příze je ideální od podzimu do jara na svetříky, plédy, ponča, čepičky či sety, případně na  na deky do kočárku a hračky. Rozbalili jsme si barvy růžová 65, šedá 12, hrášková 36, tyrkys 20 a malina 21. No a nevím jak vy, ale já vidím opět krásný a veselý jarní svetřík.

Dále na nás v tajemné tašce čekala samovzorovací kráska na deky, sukně, svetříky, šatovky, šátky a ponča KATIA SWEET BLANKET. Obří klubíčko je 200g s návinem 480m a ve složení 50% akryl a 50% polyamid. Sweet Blanket je krásně měkoučká, bude vzorovat podobně jako Viking nebo Nordic. Super je, že ke každému klubíčku dostanete návod zdarma na pletenou deku, na kterou potřebujeme dvě klubíčka. Předpokládám, že na háčkovanou o stejném rozměru bude spotřeba dvě a půl klubíčka. Nejdřív jsem si říkala, že by z ní byl hezký šátek, ale jelikož je klubíčko růžové, vypadá to na sukýnku pro mé dítko, velikost 122-128.

Poslední klubíčko byla melírovaná kráska KATIA MALDIVAS. Klubíčko má 150g a návin 435m, což znamená, že je krapet tenčí než Sweet Blanket. Co do složení je Maldivas směs 60% bavlny a 40% akrylu a hodí se na dětské svetříky, ponča, plédy, šátky, čepice či deky od podzimu do jara. I k tomuto klubíčku dostanete zdarma návod na pletenou deku. Na dětský háčkovaný svetřík počítám dvě a půl klubíčka. No a já mám v plánu buď mimi svetřík nebo dětský šátek.

Tato parádní klubíčka KATIA a další novinky zakoupíte na www.primaprize.cz.

Dále nás ve vysílání čekalo rozbalování komponentů a věcí na tvoření z Joom.com. Připravuji pro vás samostatný článek, ale pokud jste již teď zvědaví na recenze a tipy na nákup, zkuste mrknout nebo sledovat můj JOOM profil, kde vše potřebné najdete už teď. Jen připomenu, že jsme si ukázali jak sestrojit a používat navíječ klubíček, který zakoupíte právě na JOOM. Jestli si ho přejete pod stromeček, myslím, že je nejvyšší čas objednat, Ježíšek zakoupí zde.

Věřím, že si určitě vyberete jak z nabídky klubíček Katia, tak z komponentů na tvoření z Joom.

Pohodový nákup a u dalšího vysílání online se opět potkáme v neděli v 10:00 hodin na mém YT.

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..