Unboxing MOOL CRAZY a slevovka

18.1.2021

V dnešním balíčku na nás čekala úplná novinka na poli duhových klubíček. Odtajnění přišlo, až když jsme balíček rozbalili společně online. Vyloženě nervák až do konce. Pojďte mrknout.

Balíček k nám doputoval od e-shopu www.i-prize.cz, který je mimo jiné výrobcem ručně namotávaných duhových klubíček MOOL. Duhovky MOOL zakoupíte na eshopu v několika druzích.
Mool Rainbow je klasická tří nebo čtyřnitková duhovka. Mool Mix je tří nitkový melírek. Z Mool Mix máme na webu háčkovaný kytičkový šátek zde nebo háčkovanou kytičkovou homelesku zde. Mool Special je druh, kdy se celým klubíčkem táhne jedna jednobarevná nitka a další barvy tvoří přechody a Mool Limitka jsou klubíčka jen pro určitou příležitost, zpravidla v omezeném množství.

U příležitosti dvouletého výročí e-shopu I-prize.cz, článek zde a první rozbalování MOOLek zde, spouští e-shop SLEVU 5% na celý sortiment www.i-prize.cz. Slevový kód je „narozeniny“ a je platný od 17.1.2021 do 31.1.2021. 

Balíček s klubíčky MOOL k nám dorazil i s básničkou z pera Hračky Luma. S dovolením vkládám text, který mi udělal velkou radost a vykouzlil úsměv. Stejně jako první verše o háčkování, které naleznete v článku zde

„Takový jsem malý balík,
Krampolinku musím najít!
Spěchám krapem, vezu příze,
do daleké Kroměříže.
Mám tu pro vás překvapení:
„MOOL CRAZY“ na tvoření.
Na šálu či pěknou vestu…
Balíčku, tak šťastnou cestu!“

A co nás čekalo v balíčku? Tak nejdříve mrkneme na misku na klubíčka právě od Hračky Luma (přímo u Martinky Lukášové můžete misku zakoupit). Do misky se vejde 1000m duhovka. Na boku misky je otvor, kudy se vede vlákno a klubíčko spokojeně odpočívá v misce. Misku lze využít i na menší klubíčka, která nám díky umístění necestují pod nohama. Navíc, když k nám přijde návštěva, projekt vložíme do misky a háčkovací projekt nikoho neruší. Misky vytváří přímo Martinka v zajímavých perleťových odstínech.

A teď ke slibované novince. Rodinka „MOOLek“ se nám rozrostla o novou řadu klubíček MOOL CRAZY. Mool Crazy byla poprvé odhalena při rozbalování balíčku 17.1. a byli jste u toho se mnou. Moc děkuji www.i-prize.cz za důvěru. Nový druh duhovky Mool Crazy je 50% bavlna a 50% akryl, tři nitky jedné barvy a plus jedna tenčí nitka s barevnými přechody. Z klubíčka můžete vyrobit šátek, pléd, šálu, ale pohodlně i svetřík, kardigan, homelesku ze zdvojené příze, pončo, šaty, sukni, topík. Zkrátka cokoliv na sezónu jaro, léto a podzim.

Pokud zdvojíte vlákno (osm nitek), tak můžete mít čepici nebo tunel na chladnější jaro či podzim. Klubíčka Crazy Vám holky namotají v jakémkoliv návinu. Moje bílé s duhovou nitkou č. 101 má 550 metrů, což odpovídá materiálu na zdvojenou homeles čepici nebo dětský šátek. Černé s neonovou nitkou č. 201 má návin 600 metrů, což je ideální velikost pro dětský šátek.

Když jsem po rozbalování proletěla nabídku Crazy, zaujalo mě hned několik kousků, ale asi nejvíce černé kombinace, ty jsou vážně top. Třeba 0245 je úplně srdeční záležitost, co říkáte?

A co budeme tvořit? Já bych to viděla na topík, šatičky pro miminko, svetřík nebo jarní zdvojenou čepici. Uvidíme, uvidíme, uvidíme.

Ať se Mool Crazy daří, všechno nejlepší přeji e-shopu a všem ostatním pohodové nakupování.

KR

UNBOXING

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..