Unboxing žinylkové novinky od Toptexu

12.8.2021

V dnešním rozbalování balíčku nás čekala nová žinylková příze Baby Fox a listovačka knížkou Háčkovaní ptáčci. Pojďte se mnou mrknout.

Balíček s klubíčky nám zaslala česká firma Toptex, která na trhu působí již od roku 1990. Nejznámější klubíčko z Toptexu je jistě Kateřina, která v tehdejší době znamenala obrovskou klubíčkovou revoluci a svým složením již tehdy připomínala nynější oblíbené Jeans či Ginu. Firmu Toptex můžete nalézt v Halenkově-Lušové, kde je nejen sídlo prodejny, ale také kamenná prodejna. Toptex doručuje jak do Česka tak na Slovensko.

V balíčku na nás čekala novinková žinylková příze Baby Fox, která se prodává v klubíčku 100g/120m a jedná se o 100% polyester. Baby Fox má atest OEKOTEX 100 a je tedy vhodná pro děti do tří let. Je to v podstatě ekvivalent oblíbené žinylky Dolphin Baby či Dolce. Na co se hodí? S žinylkou si užijete celoročně. Buď jako homedekor na polštářky, předložky či hračky.  Od chladného podzimu do zimy třeba na čepice, tunely, šály, šátky, rukavice či deky do kočárku. Zde na webu naleznete spousty návodů na žinylkové výrobky. Žinylka se těší oblibě už skoro deset let.

Klubíčka Baby Fox zakoupíte na stránce Toptex. Ve videu si ukážeme, jak klubíčka na webu najít. Nezapomeňte, že stránka má listování. Věřím, že se k oblíbené barvě proklikáte. V nabídce je totiž více než  43 variant. Jen šedé jsme si rozbalili čtyři. S nákupem bych neváhala. Oblíbené barvy bílá, šedá, hnědá a růžová bývají v zimě zpravidla vyprodané. Takže teď je ideální čas vytvořit zásobu.  Čísla odstínů naleznete ve videu. Můžete tak i mrknout na srovnání odstínů šedých barev, hořčicových barev či mint.

Ve video podcastu si také ukážeme, jak zjistíte kvalitu žinylky a řekneme si, jak konce žinylek zapracovat. Již dříve jsem na toto téma vytvořila video, odkaz zde.

V první části Povídání u klubíčka jsme si také prolistovali knihou Háčkovaní ptáčci, kterou zakoupíte na Knihcentrum.cz za krásných 84 Kč. Kniha je rozdělena do tří obtížností a čeká na Vás 40 návodů na háčkované ptáčky. Recenzi naleznete v samostatném článku zde.

Dnes rozhovor s Toptexem nepřináším. Jelikož mají kamennou prodejnu na Moravě, ráda bych se tam vydala na průzkum a vše pro Vás nafotím přímo na místě. Není nad výlet za klubíčky. Toptex naleznete na FB stránce, pochlubit se výrobky z Toptexu můžete ve FB skupince, kde také běží upoutávky na akce a soutěže a v neposlední řadě má Toptex i Instagram.

Pohodové nakupování a pokud potřebujete poradit s nákupem, stačí napsat zprávičku do FB skupinky.

Hezký den všem

POVÍDÁNÍ U KLUBÍČKA

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Max šála Baby Fox do pořádné zimy - www.krampolinka.cz 4.1.2023 at 20:15

    […] Přízi Luna Art Baby Fox od Toptexu jsme si rozbalili zde a článek si můžete přečíst zde. […]

  • Leave a Reply

    Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..