Výstava Kreativ jaro a SOUTĚŽ o vstupenky

4.3.2019

Oblíbená výstava KREATIV JARO opět na Černé louce, tentokrát i v novém jarním termínu. Výtvarné dílničky, tvořivé workshopy, kreativní nápady a inspirace, materiál a pomůcky s výstavní slevou, ale také i ukázky výtvarných technik a handmade výrobky…to vše najdete na výstavě Kreativ Jaro, která se uskuteční 29. – 31. 3. 2019 na Černé louce v Ostravě.

Těšit se můžete na více jak 100 vystavovatelů, kteří Vám nabídnou jen to nejlepší ze své tvorby. Budete si moct zakoupit z velkého množství materiálů určeného pro tvoření – korálky a komponenty, látky, galanterii, bavlněnou přízi, šňůry nebo špagáty, originální knoflíky, skleněné kamínky, barvy, polymerové hmoty, suroviny pro výroby svíček, floristický materiál. Z pomůcek jsou to například šicí nebo vyšívací stroje, malířské stojany, umělecké hobby štětce nebo fixy, kreslící desky, razítka a mnoho dalšího.

Ti z Vás, kteří se těší na tvořivé workshopy a výtvarné dílničky si přijdou na své. Čekají Vás nejrůznější výtvarné techniky: patina, plstění, EBRU, scrapbooking, enkaustika, vyřezávání, vyšívání. Vyzkoušet si můžete práci s dlátkem, malování na plátno, vyřezávání na řezacím plotru, vyšívání na vyšívacích strojích. Vyrobit si můžete náhrdelníky z příze, samolepkové visačky, malování fixou na polštáře, tašky nebo zástěry. Děti jistě potěší výroba mýdla, vybarvování dřevěných dekorací a hrátky se skleněnými kamínky.

Výstava Kreativ Jaro je ideálním místem pro pořízení a výrobu velikonočních dekorací – vajíčka, věnce, svícny, dřevěné košíky a mnoho dalšího.

Kreativ Jaro poskytne přístřeší všem kreativním duším, které rády nasají novou inspiraci a naučí se spoustu nových věcí.

Termín konání: 29. – 31. 3. 2019
Místo konání: Výstaviště Černá louka v Ostravě, pavilon A
Otevírací doba:
Pátek    10:00 – 18:00, Sobota  10:00 – 18:00, Neděle  10:00 – 16:00

Vstupné:
PŘEDPRODEJ
probíhá na pobočkách OSTRAVAINFO!!! nebo online
Platí VIP karta 2019
Jednodenní vstupné: 100 Kč  dospělí, 50 Kč  děti, studenti, důchodci, držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů

Více informací na www.cerna-louka.cz a na facebooku @cerna.louka.ostrava

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY na výstavu KREATIV JARO

Nový termín výstavy KREATIV značí novou dávku jarní inspirace . I v letošním roce máte možnost si zasoutěžit  o vstupenky s VIP vstupem na tuto mega-giga kreativní akci (čekačka ve frontě na lístky vloni byla i více než hodinu), která se koná na výstavišti Černá louka ve dnech 29.-31.3.2019.

Soutěž probíhá na sociální síti ZDE.

Stačí když skočíte na sociální síť do skupinky Krampolinka a:

Označíte v příspěvku parťáka, s kým chcete na výstavu vyrazit

Napíšete do komentáře, na co nejvíce se na výstavě Kreativ Jaro těšíte. Inspiraci naleznete zde

Na výhru se mohou těšit DVA vylosovaní, kteří získají DVĚ (1+1) vstupenky ZADARMO.

Losování proběhne dne 26. března 2019.

Více o výstavě naleznete na stránce pořadatele nebo na sociální síti KREATIV-Ostrava.cz

Těšíte se? Já moc. Hodně jarní inspirace přeje

Katka

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..