Háčkotwister: hra pro celou rodinu

31.12.2018

Poslední den v roce a já mám pro Vás překvapení v podobě společenské zábavné hry. Na vlně kreativity Vás HÁČKOTWISTER donese do nového roku 2019.

Hra je určena pro všechny příznivce háčkování bez ohledu na věk nebo pohlaví nebo počet hráčů. Háčkotwister ve formě PDF dokumentu stačí stáhnout do počítače, vytisknout, slepit tři kostky, nachystat háčkovací propriety, láhev něčeho dobrého (pro mladší ročníky třeba džus nebo tabulku čokolády) a popustit uzdu kreativitě. Projektová kostka Vám určí, co můžete háčkovat. Úkolové kostky určují vzorek. Střídání barev je pak už jen a jen na Vás.

Pravidla, povídání ke hře a více o homelesce z obrázku naleznete ve videu pod článkem. Na homelesku v dospělácké velikosti jsem použila YarnArt Elite a YarnArt Crazy Color. Přízi pro tento projekt věnovalo www.bezvapleteni.cz, příze zakoupíte na www.mojegalanterka.cz.

Nezaručuji, že výsledná věc bude „nositelná“ nebo „použitelná“. U Háčkotwistru jde totiž především o zábavu a kreativitu a té není nikdy dost. Ať se dílko podaří 🙂

Pohodové a kreativní vykročení do nového roku a zdraví, štěstí, lásku a smích Vám přeje 

Kačka

 

HRU STÁHNETE ZDE Hackotwister

 

PS: Hra i nápad je produktem mého duševního vlastnictví. Je určena pro soukromé a nikoliv komerční účely. Zneužití pro komerční účely bez souhlasu autora je v rozporu s autorským zákonem. Pro rady, nápady a inspiraci jsem založila novou facebookovou skupinku, kde se snažím co nejrychleji reagovat na vaše dotazy, proto neváhejte a připojte se zde.
Mé další háčkoprojekty můžete sledovat na stránce Krampolinka Háčkování nejen na focení, případně se můžete přihlásit k odběru na youtube kanálu zde.
Co se zrovna tvoří #workinprogress naleznete na mém instagramového účtu zde.
Chcete mít jistotu, že Vám žádný návod zdarma neunikne? Můžete se přihlásit i k odběru novinek tohoto webu a každý nový návod zde uveřejněný Vám přijde v odkazu do Vašeho e-mailu.
Už máte novou APKU PRO ANDROID? Můžete zdarma stáhnout do svého telefonu/tabletu zde.
Mnohokrát děkuji za podporu, přízeň a především Váš čas.

 

GALERIE

 

VIDEOPRAVIDLA

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: