Háčkotwister: hra pro celou rodinu

31.12.2018

Poslední den v roce a já mám pro Vás překvapení v podobě společenské zábavné hry. Na vlně kreativity Vás HÁČKOTWISTER donese do nového roku 2019.

Hra je určena pro všechny příznivce háčkování bez ohledu na věk nebo pohlaví nebo počet hráčů. Háčkotwister ve formě PDF dokumentu stačí stáhnout do počítače, vytisknout, slepit tři kostky, nachystat háčkovací propriety, láhev něčeho dobrého (pro mladší ročníky třeba džus nebo tabulku čokolády) a popustit uzdu kreativitě. Projektová kostka Vám určí, co můžete háčkovat. Úkolové kostky určují vzorek. Střídání barev je pak už jen a jen na Vás.

Pravidla, povídání ke hře a více o homelesce z obrázku naleznete ve videu pod článkem. Na homelesku v dospělácké velikosti jsem použila YarnArt Elite a YarnArt Crazy Color. Přízi pro tento projekt věnovalo www.bezvapleteni.cz, příze zakoupíte na Pletemesi.cz nebo Pletiemesi.sk.

Nezaručuji, že výsledná věc bude “nositelná” nebo “použitelná”. U Háčkotwistru jde totiž především o zábavu a kreativitu a té není nikdy dost. Ať se dílko podaří 🙂

Pohodové a kreativní vykročení do nového roku a zdraví, štěstí, lásku a smích Vám přeje 

Kačka

HRU STÁHNETE ZDE Hackotwister

Autorská práva
Hra Háčkotwister je mé duševní vlastnictví. Hru prosím používejte pro vlastní potřebu. Pro použití pro komerční účely mne prosím kontaktujte. Vždy prosím uvádějte ZDROJ, tj. www.krampolinka.cz

Nejnovější projekty, návody, nápady, recenze, unboxing a háčkování online můžete sledovat:

Už máte novou APKU PRO ANDROID? Můžete zdarma stáhnout do svého telefonu/tabletu zde.

Mnohokrát děkuji za podporu, přízeň a především Váš čas. Krásný a veselý den s háčkem.

Kačka

VIDEO PRAVIDLA HRY

GALERIE

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.