Balíček od JOOM č. 25

9.10.2023

V tomto článku se podíváme na různé komponenty od market place JOOM, které jsem si objednala v průběhu prázdnin. Článek je delší, ale věřím, že zde naleznete spoustu inspirace.

Dnes mám pro Vás souhrn všech různých vychytávek za více než čtvrt roku objednávek z Joom.com . Připravte se na dlouhou jízdu. Celkově můžu říct, že největší radost mi udělala spodnička ála 60 léta. Už mám bílou i černou variantu. Největší velikost na JOOM odpovídá naší 42 a nesmím přibrat ani gram. K čemu mi slouží? Vyzkoušela jsem ji s různými háčkovanými modely, co mám doma a musím přiznat, že háčkované šaty i sukně rázem dostaly úplně jiný šmrnc. No uznejte sami. Vím, že spodnička nesmi vyčnívat z pod šatů, ale i tak mi přijde romantická. Na obě spodničky budu teprve háčkované modely tvořit. K černé už mám úžasné klubíčko Hravá klubka no a k bílé se hodí jakákoliv duhovka, která končí tmavším odstínem. Spodničky pořídíte zde Hladkou černou spodničku zde

Velký úspěch u vás sklidila deska na vypínání čtverců. Krátké video můžete shlédnout zde. K čemu slouží? Je to deska, na kterou si ukládáme a postupně blokujeme do stejného tvaru háčkované čtverce, ze kterých plánujeme další projekt, například deku nebo svetr. Čtverce vypínáme suché a skládáme je postupně na sebe. Čverec má takto stejný tvar a lépe se nám budou čtverce sháčkovávat dohromady. Deska neslouží k vypínání vloček, atd. Na to používám polystyren a zdravotnické tenké jehličky, které nepouští rez. Desku 23×23 cm pořídíte zde

Další super věc, kterou jsem na JOOM ulovila jsou vidlice na bambulky. Mám dva druhy. Plastovou, která má na boku vybrání, takže ještě přímo na vidlici lze bambule rozstříhnout. Tento typ plastové vidlice pořídíte zde.  Druhý typ vidlice je zesílená překližková vidlice, která má na hrotech vybrání, do kterého lze zaháknout konce nebo použití vidlici k pletení náramků přátelství. Tento typ překližkové vidlice pořídíte zde. Krátké video, jak vidlice použít a současně jejich srovnání naleznete zde. Na obou typech lze vyrobit dvě velikosti bambulek, větší cca 5 cm, menší cca 3 cm. Další typ bambulkovače, sada čtyři kusy, pořídíte zde.

Skvělou vychytávkou, která stojí za samostatný komentář jsou nůžky a dárková sada. Tu jsem vám odprezentovala a než jsem se nadála, byly sady pryč. Jsou krásné, leč vyprodané. Sada obsahuje kovové ostré nůžky, tupou jehlu, náprstek, šídlo, sadu jehliček a obal na ně a střapec. Kdyby se sady náhodou naskladnily, tady je odkaz na obchod, kde jsem sadu pořídila. Co se týče vintage retro nůžek, tak ty pořídíte ve stříbrné, měděné nebo mosazné patině zde. Mám je vyzkoušené, jsou skvělé. Další sady kancelářských nůžek pořídíte zde a zde.

Letos stejně jako vloni jsem objednala sadu bambulí. Už chodím na jistotu do tohoto obchůdku. Bambule jsou 15-16 cm velké, bohaté, s poutkem a když vychytáte slevu, tak jsou i za dobrou cenu. Sadu malých bambulek cca 8 cm průměr pořídíte zde.

V neposlední řadě jsem si na JOOM pořídila několik druhů úložných boxů na klubíčka nebo výrobky z klubíček. Nejkvalitnější byla šedá taška na klubíčka a jehlice, která současně funguje jako přenosná cestovní taška. Je velice dobře vyrobená s promyšlenými kapsami, nicméně je také vyprodaná, odkaz na obchod zde. Z klasických úložných boxů vyšla cenově dobře sada tří boxíků. Uvnitř je přepážka, pořídíte zde. Šedý boxík zde a hnědý boxík odkaz zde.

Dále jsem na JOOM pořídila:

 • Rámeček na taštičku, různé velikosti zde
 • Kartonový rámeček třeba na vločky zde
 • Vousy skřítci, různé barvy zde, kvalitnější provedení zde
 • Půl korálky dřevěné jako nosík pro skítky, pořídíte zde
 • Plastová plochá vánoční koule na obháčkování, zde. Polysterenová koule průměr 7 cm zde.
 • Kožená dna na kabelky různé barvy zde
 • A další tipy na nákupy naleznete na mém JOOM profilu v recenzích zde.

POVÍDÁNÍ U KLUBÍČKA  #69

POVÍDÁNÍ U KLUBÍČKA #71

POVÍDÁNÍ U KLUBÍČKA #72

JOOM je virtuální tržiště, které nabízí prodej zboží z celého světa od Číny po USA. DPH je zahrnuto v ceně a díky umístění v Evropě se u balíčku neplatí clo. Pokud pošta clo vyžaduje, tak Vám ho Joom proplatí zpět. Postupně zkoušíme různé vychytávky na tvoření. Líbí se Vám něco na Joom? Chcete, abych to vyzkoušela za Vás? Stačí mi napsat třeba na FB nebo Insta zprávu s odkazem, co Vás na Joom zaujalo. Pokud to bude možné, ráda objednám, společně rozbalíme a pro Vás vyzkouším.

Vše si můžete prohlédnout zpětně v těchto článcích Joom č. 1, Joom č. 2, Joom číslo 3, Joom číslo 4, Joom číslo 5, Joom číslo 6, Joom číslo 7, Joom číslo 8, Joom číslo 9, Joom číslo 10, Joom číslo 11, Joom číslo 12, Joom číslo 13, Joom číslo 14 (jak na reklamace), Joom číslo 15, Joom číslo 16 (deštník na přadénka), Joom číslo 17 (dětský kreslící tablet), Joom číslo 18 (bambule), Joom číslo 19 (další bambule a malý pletací mlýnek), Joom číslo 20 (pastelky, nůžky, baňky, velký pletací mlýnek) a Joom číslo 21 (vypínač babiččinich čtverců), Joom číslo 22 (červené háčky Etimo Tulip Red a pastelky), Joom číslo 23 (růžové háčky Etimo Tulip Rose a malá deska na vypínání čtverců), Joom č. 24 (černé háčky Etimo Tulip Black a pastelky), které se věnují rozbalování balíčků a produktů z Joom.com.

Při nákupu na JOOM můžete narazit na výrobky, které zakoupíte výrazně levněji a naopak něco dráž než u nás. Chce to hledat a proklikat se tím, co Vás zajímá. Určitě si nákup rozmyslete, ať se nenecháte zlákat k nákupu něčeho, co třeba ani neupotřebíte. Joom je výborný v tom, že má česky hovořící podporu.
Celkově informace k Joom:

 • Doporučuji stáhnout aplikaci Joom, jsou tam ceny ještě krapet nižší.
 • Některé části jsou již v češtině, některé ještě běží v angličtině.
 • DPH k ceně zboží naskočí až v nákupním košíku.
 • Doprava je zdarma.
 • Platba kartou online.
 • Získáváte bonusové slevy nebo bodíky za nákup.
 • Doba dodání je od 4 do 8 týdnů. 
 • Česky hovořící podpora – pokud nedorazí balíček včas, stačí se obrátit na zákaznické centrum, které s Vámi problém v češtině vyřeší.

Pohodový nákup.

You Might Also Like

1 Comment

 • Reply Knihy o háčkování z Joom č. 27 - www.krampolinka.cz 4.2.2024 at 16:05

  […] malá deska na vypínání čtverců), Joom č. 24 (černé háčky Etimo Tulip Black a pastelky), Joom č. 25 (deska na blokování, bambule), Joom č. 26 (knihy a háčky […]

 • Leave a Reply

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..