Duhovky MOOL s lurexem

21.5.2022

Jaro a léto přeje duhovkám. MOOL vyrazil do teplé sezóny s duhovkami s lurexem. Pojďte mrknout.

V balíčku od HrackyLuma.cz, výrobce duhovek MOOL, jsme si rozbalily dvě novinkové řady duhovek. MOOL ORIGINAL s lurexem, což je třínitkové jednobarevné klubíčko s přimíchanou barevnou lurexovou nitkou a dále MOOL RAINBOX LUREX, což je třínitkové klubíčko s přechody a barevnou lurexovou nitku. Duhovky MOOL (čti můl) můžete pořídit jak na HrackyLuma.cz, tak krapet jinou nabídku především v limitkách má i i-prize.cz. Holky spolupracují, takže je úplně jedno, u kterého e-shopu se do duhovek MOOL zamilujete, každopádně při objednání klubíček z obou e-shopů si můžete nechat sloučit objednávku do jednoho poštovného. Stačí uvést číslo objednávky u druhého e-shopu a holky Vám vše dají do jednoho balíčku, takže šetříme.

Jakou krásku jsme si tentokrát rozbalili? Ledově růžová MOOL ORIGINAL se stříbrnou lurexovou nitkou. Klubíčko vypadá krásně a jemně. Třínitka a čtvrtá je lurexový příplet. Neškrábe, je měkká na dotek, složení 50% bavlna a 50% akryl, barva 0025. Můžete si vybrat vlastní návin 600 nebo 1000 metrů. Výhodou těchto klubíček je, že pokud budete háčkovat svetřík, nemusíte odmotávat barvičky, aby byly oba rukávy stejné. Klubíčko se hodí na šaty, sukně, topíky, šátky, plédy, topíky, trička nebo dětské letní deky do kočárku.

Další dvě krásky jsou z edice MOOL RAINBOW s lurexem. První klubíčko má jednobarevný růžový lurexový příplet, což v kombinaci s letními barvičkami vytváří zajímavý efekt. Klubíčko má číslo L 414, 50% bavlna a 50% akryl, návin 1000 metrů a jedná se o duhovou třínitku a čtvrtá nitka je lurexový příplet. Pro své tvoření si můžete nechat namíchat návin až do 1500 metrů. Druhé MOOL RAINBOW č. L 214 má zajímavý duhový lurex. Lurexová nitka má barevné duhové přechody, což v kombinaci s barvičkami duhovky vytváří moc zajímavý kontrast. Klubíčko je 50% bavlna a 50% akryl, návin 1000 metrů a můžete si nechat umotat až 1700 metrů klubko třeba na šaty nebo svetřík.

Klubíčka MOOL jsou veselá a hravá a moc hezky se s nimi háčkuje. Už jsme si společně vytvořili:

A můžu prozradit, že mám dokončený top Repeat, kdy z jednoho klubíčka MOOL Repeat 850 metrů můžete vytvořit parádní letní topík či lehkou vestičku ve velikosti 40-42 a z loňské sezóny dokončuji letní šatičky z MOOL Rainbow velikost 122, na které se velice těším. Jen to natáčení každé řady kolové sukně zkrátka zabere (a to se budu modlit, že mi některá řada ve videu nevypadne).

Já moc děkuji za možnost Vám tyto duhovky představit. Pohodový nákup všem.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..