Narozeniny a Klubka od Lary

19.4.2024

V podcastu jsme slavili narozeniny s duhovými Klubky od Lary. Pojďte mrknout, co si pro Vás paní Radka připravila.

S duhovými klubíčky od Lary jsme si vloni rozbalili vánoční kolekci. Rok se s rokem sešel a tento e-shop slaví první narozeniny. Paní Radka si pro Vás připravila překvapení ve formě narozeninového balíčku.

POVÍDÁDNÍ U KLUBÍČKA  #88

Narozeninový balíček obsahuje duhové klubíčko, hrníček 330m, háček, plastovou jehlu a označovače. Vše zabaleno v krásné papírové krabičce. Balíček se prodává ve třech variantách, které se liší návinem klubíčka. Barevné provedení melírovaného duhového klubíčka Unicorn (jednorožec) je 250 m, 500 m nebo oblíbených 1000m. Jedná se o limitovanou edici čtyřnitkového klubíčka, 50% bavlna a 50% akryl. Ačkoliv se to nezdá i z 250m klubka lze uháčkovat šáteček na hlavu, dětskou čepici, nákrčník nebo dečku na stůl. Z 500 m už je to třeba na dětský crop top.

Narozeninový balíček Klubka od Lary bude v prodeji pouze do konce května a stále ho můžete získat s 10% SLEVOU. Balíček je výborným dárkem pro Vás, pro rodinné příslušníky – nadšence háčku či jehlic nebo pro kamarádku. Balíček pořídíte zde. Určitě mrkněte, paní Radka pro Vás má i ukázku, co lze z klubíček vyrobit.

My jsme si třeba vloni vyrobili běhoun na stůl Vánoční překvapení. Tentokrát jsem vyzkoušela pouze vzoreček a vzala jsem na něj háček 3 mm, který byl součástí balíčku.

Paní Radce přeji vše nejlepší, ať s s klubíčky dále daří. Klubka od Lary naleznete také na FB nebo na Instagramu.

Pohodový nákup

Katka

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..