Kreativ Podzim a tvoření s Krampolinkou

17.10.2022

V dnešním článku bych Vás ráda pozvala na inspirativní výstavu KREATIV PODZIM a workshop “Tvoření s Krampolinkou”. 

Kreativ Podzim proběhne v pátek a v sobotu, 11. a 12. listopadu 2022 na výstavišti Černá Louka v Ostravě. Věřili byste tomu, že se již jedná o dvanáctý ročník? Lístky online zde. Opět se můžete těšit na dva našlapané dny plné vystavovatelů, plné inspirace a možností nákupu široké škály materiálů ke tvoření. Program Kreativ Podzim nabízí spousty kreativních a tvořivých dílniček. Dnes přináším upoutávku a pár změn, ke kterým od minulého ročníku došlo.

Tak nejdříve začnu tím, že se výstava koná v PÁTEK a v SOBOTU. V neděli již Kreativ není! O to víc je důležité si pečlivě návštěvu naplánovat a připravit se na nespočet nápadů, lákadel a workshopů, které můžete v rámci Kreativ Podzim zažít.

Nedílnou součástí jsou workshopy a tvořivé dílničky na různá témata. Na některé workshopy je potřeba se registrovat, některá tvoření si můžete vyzkoušet na výstavě bez předchozí registrace. Workshopy probíhají po oba dny. Některé budou k dispozici jen v pátek, jiné jen v sobotu. Tak je tomu i v kurzu miniháčkování a tvoření s Krampolinkou. Na Kreativu budu pro Vás k dispozici POUZE v SOBOTU, 12. listopadu 2022. Budeme tvořit háčkované minivěnečky či vločky. Pro neháčkující si vytvoříme vílu nebo andílka z příze Twist od Vlna Hep. Workshop proběhne 4 x za den a pro 5 účastníků. Přihlásit se mohou i děti od 8 let. Tvoření bude začínat v 11:00, ve 12:00, ve 14:00 a 15:00 hodin a rezervace JE NUTNÁ zde.

Pokud nepotřebujete pomoci s háčkováním, klidně si vezměte háček a materiál a přijďte si s námi vyrobit věneček nebo vločku. Pár židlí navíc se určitě najde. Na výstavu vyvezu všechny možné háčkované modely, které si můžete prohlédnout a vyrobit dle mých návodů a videí. Dále knihu Háčkujeme pro miminka nebo Kalendář Krampolika 2022 k prolistování. Budu se na Vás moc těšit ve druhém podlaží výstaviště Černá louka. Jak to probíhalo na Kreativu Jaro se můžete podívat do video reportáže zde nebo si přečíst článek a mrknout na fotky sem. Věřím, že si vytvoříme krásnou kreativní háčkovací atmosféru a výstavu Kreativ podzim si společně hezky užijeme.

Další novinkou je seminář pro pedagogy na téma Kreativní techniky nejen pro děti. Seminář proběhne v pátek 11. listopadu 2022 od 10:00 – do cca 13:30 a registraci vytvoříte zde. V rámci výstavy probíhá výstava dětských návrhů s názvem Dětský maskot Kreativu. Děti si mohou i nového dinosauřího maskota vystřihnout, ke stažení zde.

Novinkou Kreativu Podzim je i dětský koutek pro děti a odpočinková zóna. Ve vstupní hale dole je k dispozici šatna a bistro s občerstvením. V rámci výstavy je možné pořídit domácí výrobky, koláčky, vína, kávičku, zkrátka cokoliv, co Vám dodá další energii buď pro tvoření nebo jen tak pro korzování a Vaší inspiraci. Těší se na Vás více než stovka vystavovatelů. Nedá mi to nezmínit známé tváře. Nakoupit můžete u Hunor.cz, JaDoLi, MojeGalanterka, U Nezbedných Klubíček (duhovky), Klubáci s ručně barvenými přadeny, BookMedia a edice knih TOPP,

Od 1. listopadu číhejte na SOUTĚŽ o 1+1 lístky ZDARMA na výstavu Kreativ Podzim. Soutěže poběží ve skupince na FB a na mém instagramu.

Veškeré podrobnosti o výstavě, aktuality a praktické informace pro návštěvníky naleznete na webu Kreativ Podzim www.kreativostrava.cz a facebookové události nebo na instagramu @kreativostravacz. 

Místo konání:
Černá louka 3235
702 00 Ostrava
Vstup na výstavu Kreativ je z bočního vchodu pavilonu A. Mapa areálu zde.

Vstupné lze pořídit za ZVÝHODNĚNOU CENU v předprodeji. Navíc vstupenky zakoupíte i na pobočkách OstravaInfo.cz. Za PLNOU CENU vstupenky pořídíte i přímo na výstavě Kreativ.

Ceny vstupného předprodej/na místě:
Jednodenní: 90/110 Kč dospělý, 260 Kč rodinné vstupné (2+3 děti do 15-ti let), 50/60 Kč děti, studenti, senioři a držitelé TP, ZTP, ZTP/P. Děti do 5 let ZDARMA, doprovod ZTP/P zdarma. Platí Černá karta 2022.
Permanentka: na dva dny 170/200 Kč dospělý, 80/100 Kč děti, studenti, senioři a držitelé TP, ZTP, ZTP/P, 460 Kč rodinné vstupné (2+3 děti do 15-ti let).

Otevírací doba:
11.11.2022 Pátek      10:00 – 18:00 hod.
12.11.2022 Sobota    10:00 – 18:00 hod.

Parkování:
Možnosti parkování pro veřejnost v areálu Černá louka. Příjezd od Havlíčkova nábřeží. Platný ceník ZDE.

DOPORUČENÍ A VLASTNÍ POSTŘEHY Z PŘEDCHOZÍCH ROČNÍKŮ:

  • Lístky doporučuji zakoupit předem. Přímo na lístky se na výstavě stojí i hodinová fronta. Parkování lze vyřešit i parkovištěm u nákupního centra.
  • Na výstavě fungovala praktická šatna třeba na kabáty.
  • U většiny stánků můžete použít k platbě i platební kartu, ale doporučuji si vzít s sebou dostatečnou hotovost.
  • Pejsky i kočičky prosím zanechejte doma. Na výstavě je to jako v úle, což zvířátkům vůbec nesvědčí.

Budu se na Vás těšit.

KR

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.