Kreativní sety a sady na háčkování Natale

4.12.2023

Ve video podcastu Povídání u klubíčka #79 jsme si ukázali sadu na háčkování tučňáka od e-shopu Natale.

Natale.czje galanterie s příběhem. Paní Lenka Vévodová s manželem totiž koupili malou galanterii ve Frýdlantu nad Ostravicí, která v městečku působila 25 let a hrozilo její zavření. Neváhali, před čtyřmi lety obchůdek zakoupili a tradiční galanterie mohla fungovat dál. Rozšířila se o e-shop, kde paní Lenka nabízí širokou nabídku českých i zahraničních přízí.

Na e-shopu i v obchůdku zakoupíte sady na háčkování zvířátek – sovička, velryba, slon, méďa a tučňák. Sady jsou perfektní pro začínající háčkařky nebo ty, které se chtějí pustit do háčkování hraček. Sada pro začátečníky obsahuje klubíčko Himalaya Dolphin ve všech potřebných barvách a množství, podrobný návod, jehlu, bezpečnostní oči a duté vlákno. Sada neobsahuje háček.

Další specializací jsou kreativní sety na výrobu kabelek. Malá kabelka s plastovou kanvou, crossbody kabelka nebo barevné sety taška tulipán. Vybere si určitě každý. Natale můžete sledovat na FB nebo na Instagramu.

Na mém instagramu právě běží soutěž o sadu na háčkování tučňák včetně uháčkované hračky. Soutěžíme od 4. do 6. prosince 2023  a losuje se jeden výherce. Hodně štěstí.

A jak to tak bývá, paní Lenku jsem pro Vás vyzpovídala.

Pletení nebo háčkování? 
Od mladých let se věnuji hlavně šití a háčkování mě chytlo až s koupí galanterie, kdy jsme koupili obchod a v něm byly obrovské skladové zásoby vln. Jako první můj háčkovaný výrobek byla velká ovečka – pyžamkožrout, na kterou jsem napsala můj první návod.

Co Vás vedlo k vytvoření kreativních sad?
S háčkovanou taškou ve tvaru tulipánu jsme byli na kreativu v Ostravě. O tašku byl veliký zájem a zákaznice chtěly vše na uháčkovaní koupit najednou. Proto vznikly kreativní sady, které jsme nazvali „stavebnice pro holky“, protože galanterie je prostě obchod pro nás holky. Loňské vánoce jsme měli sety na kabelky a tašku, které se hodně kupovaly jako dárek na vánoce.

Pro koho jsou určené sady na háčkování zvířátek?
Do naší prodejny nám chodí hodně malých slečen a začínají háčkovat, jak jinak, než z himalya dolphin baby. A tak vznikla zvířecí rodinka háčkovacích sad. Zvířátka jsou všechny háčkovaná stejnou technikou – krátký sloupek, který rozháčkujeme nebo sháčkujeme. Nikde neukončujeme řady, háčkujeme stále dokola. Sada obsahuje vše co potřebujeme k uháčkování zvířátka, kromě háčku. V papírové krabici v okýnku je nalepený návod s fotopostupem. Co máme ohlasy, tak sovičku a delfínka zvládly i 10-leté slečny. Sady jsou pro začátečníky, kteří mají chuť naučit se háčkovat snadné projekty, ze kterých mohou mít radost. Mrkněte na krátké video, kde balíme sovičku pro zákazníky.

Jaké máte akce a plány do budoucna?
Nyní máme za akční cenu Himalayu Dolphin Baby za 63 Kč.  Obchod však máme maličký, takže pokud by někdo chtěl větší množství, tak můžeme objednat danou barvu. Stačí nám napsat na email, Facebook nebo Instagram. Všechny položky na e-shopu jsou skladem, poštovné máme zdarma nad 2500 Kč.  V loňském roce i letošním jsme měli na podzim kurz háčkování. Pro velký ohlas bude další hned na jaře. Pokud má někdo zájem o kurz je potřeba sledovat náš Facebook.

Leni ať se Vám a kreativním sadám a setům daří.

Pohodový nákup a tvoření

Katka

POVÍDÁNÍ U KLUBÍČKA #79 Adventní vysílání

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.