Návštěva prodejny VLNAP

9.8.2023

Letošní “toulání” po České republice mne zaneslo do oblíbených Karlových Varů. Nedaleko má firemní prodejnu a sídlo VLNAP. Pojďte nahlédnout v krátké reportáži se mnou do zrekonstruované prodejny Vlnapu.

Ve Vlnapu jsem byla naposledy v roce 2019, více v článku zde. To měla prodejna ještě staré prostory. Po rekonstrukci je to úplně jiný svět. Vše úhledně srovnáno, super ceny a dokonce klubíčka v různých výprodejích. Je to malý ráj a celé jsem to pro Vás zdokumentovala ve video podcastu Povídání u klubíčka. 

Podnikovou prodejnu VLNAP najdete na adrese KARLOVARSKÁ 1342, Nejdek. Otevírací doba prodejny je od pondělí do pátku, 8:00-14:00 hodin. POZOR! U Vlnapu právě probíhá podniková dovolená do 13.8.2023. Vždy doporučuji mrknout na webovovou stránku Vlnapu, případně facebookovou stránku Vlnapu. Vlnap nemá Instagram.

Prodejna se nachází v areálu továrny Vlnap. Pěšky přijdete na vrátnici a pán/paní vrátná Vás pustí do areálů. Jdete po schodech k řece a u oranžové koše nalevo se dáte hned do stejné budovy nahoru po schodech do prvního patra. Pokud dorazíte autem, projedete kolem vrátnice, nahlásíte se a můžete zaparkovat za vrátnicí. No a potom pěšky.

A co jsme si s VLNAPem už uháčkovali?

  • Kulich Mary, který vypadá vypadá jako pletený a je krásně hutný a hřejivý. Video návod zde
  • Kulich Mary pro začátečníky, video návod zde
  • Homeleska Charlotte Ombre, návod zde
  • Kulišanka Bambi (kulich a ušanka v jednom), video návod zde 
  • Capáčky Bambi, video návod zde   

A můj úlovek? Nadchla mne VLNAP Marylin, což je krásná směs 50% bavlna, 25% viskóza, 25% hedvábí. Klubíčko má 50g/135 m. Super složení na svetříky, šatičky, sukýnky od jara do teplého podzimu. No nechala jsem ji tam. Letos bych ji už nestihla použít, ale příští rok se k ní vrátím.

Nakonec jsem odešla se světle modrou VLNAP Geisha, směs 65% akryl, 20% vlna, 15% mohér. Klubíčko má 50g/139 m. Geisha bude skvělá na podzim a zimu. Je měkoučká a nekouše, tak se těším na tvoření. Vidím to na jednoduchý svetřík.

Moje dítko si zamilovalo novinku VLNAP Doll. Jedná se o přadeno 200g/820 návin a je to směs 80% vlna superwash a 20% polyamid. Nekouše, tak uvidíme, co z toho vznikne.

No a ještě jsem vzala háčky Koh-i-noor a za tento úlovek jsem velmi ráda. Vůbec jsem neměla zdání, že Koh-i-noor háčky a jehlice vyrábí. Na svých webových stránkách to nevedou.

Pod videem jsem viděla, že Vás zaujal katalog Vlnapu. Já jsem svůj dostala za nákup v prodejně a na e-shopu jsem katalog Vlnapu nenašla. Zkuste napsat přímo na e-shop, zda-li a za jakých podmínek lze katalog Vlnapu získat. V katalogu jsou ústřižky a barvičky stálého sortimentu. Nová klubíčka (Bambi, Doll) mají jen jeden univerzální vzorek na osahání. Katalog je super věc, když chcete vědět jak barva ve skutečnosti vypadá.

Pohodový nákup všem

Katka

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.