Novinky VlnaHep odtajněny!

15.9.2023

V minulém podcastu Povídání u klubíčka jsme si odtajnily názvy novinek VlnaHep pro tuto sezónu. Pojďte mrknout, z čeho budeme letos tvořit.

Návštěva skladu české firmy Vlna Hep měla u vás velký ohlas. Záznam návštěvy naleznte zde. Už tehdy jsme si představili klubíčka, která nás budou letos čekat, jen jsme nevěděli názvy. Ve video podcastu Povídání u klubíčka #68 jsme měli možnost jako první mrknout na všechny názvy a co si pro nás Vlna Hep nachystala.

Povídání u klubíčka #68

A co na nás čekalo v balíčku? Od každého nového druhu téměř všechny barvy.

Začnu asi nejvíce očekávanou novinkou a tou je Vlna Hep NEVADA COLOR. Klubíčko je v návinu 150g/375m a jedná se o 100% akryl. Klubíčko vzhledem připomíná podobnou přízi Vlna Hep Sierra, která obsahuje akryl a vlnu a současně je tenčí. Na co Nevadu Color použít? Bude skvělá na pléd, pončo, šálu, čepici, rukavice, ale i šátek, svetr či kardigan. Moje top barvy jsou 6302 a 6305. Mrkně na fotky pod textem. Z Nevady Color pro vás chystám video návod na háčkovanou čepici Kočka.

Další kráskou v balíčku byla VlnaHep MOHAIR DE LUXE. Klubíčko má 150g a super návin 810m. Jedná se o směs 84% akryl, 8% vlna a 8% mohér a pozor, moje dítě prohlásilo, že ji vůbec nekouše.  Je to jemná příze, která se bude hodit na pončo, pléd, cokoliv ze čtverců, širokou šálu či šátek, zavinovací svetřík či rozevláty kardigen. Příze krásně hřeje, byť je tenká a věřím, že u Vás najde uplatnění od podzimu do jara. Moje top barva je 7404 a už ji mám na háčku.

Novinka Vlna Hep NOREK je klubíčko 50g/65m a jedná se 100% nylon. Příze je muchlací, jemná a hodí se perfektně na homedekor jako jsou dečky, přehozy či polštáře. Dále hračky, ale skvělý bude i svetřík či efektní vesta. Lze použít i jako lemy svetrů, rukávů, či kapuc. Z podobné příze jsem zkoušela i háčkovanou bambuli. Těším se, co vytvořím. Je to mazlík.

Další novinkou je přírodní ponožková příze Vlna Hep BAMBOO SOCK. Má klasický ponožkový návin 100g/400m a novinkové složení spočívá ve směsi 75% vlny a 25% bambusu. Kromě ponožek se příze hodí na čepice, tunely, jarní a podzimní svetříky, ale i sukně.

Letos se nám rozrostla i barevnice oblíbené Vlna Hep DREAM, což je klubíčko 50g/125m a je to 100% jemné merino. Hodí se na čepice, tunely, ponča, svetry a deky do kočárku. Mrkněte na návod na svetřík Dream.

Výběr je veliký a klubíčka objednávejte od pondělí 11.9.2023 v oblíbených e-shopech nebo pořídit ve své kamenné prodejně.

Spoustu krásných chvil u háčkování.

Katka

You Might Also Like

3 Comments

 • Reply Háčkovaná čepice Nevada Kočka - www.krampolinka.cz 17.9.2023 at 6:08

  […] Klubíčko Nevada Color jsme si ukázali v Povídání u klubíčka č. 68 a více si můžete přečíst v článku o novinkách Vlna Hep zde. […]

 • Reply Háčkovaná šála z mohérové příze - www.krampolinka.cz 20.12.2023 at 19:21

  […] Přízi Vlna Hep Mohair De Luxe jsme si ukázali v Povídání u klubíčka č. 68 a více si můžete přečíst v článku o novinkách Vlna Hep zde. […]

 • Reply Háčkovaný tunel Nevada Color - www.krampolinka.cz 15.1.2024 at 16:21

  […] Přízi Vlna Hep Classic Merino koupíte v oblíbeném e-shopu. Klubíčka a celou barevnou škálu jsme si představili v podcastu Povídání u klubíčka #68 a dále v článku zde. […]

 • Leave a Reply

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.