Soutěž a nové vydání časopisu Ona Ví

15.12.2021
Kouzlo zimy a teplo domova inspiruje ke tvoření. Pojďte nahlédnout do nového čísla časopisu Ona Ví. Jako překvapení mám pro Vás soutěž!

SOUTĚŽ o PŘEDPLATNÉ ČASOPISU ONA VÍ

V patnáctém okénku adventního kalendáře si společně rozbalíme soutěž s časopisem Ona Ví. Jak se zapojit do soutěže? 3 z vás, které pošlou na adresu redakce@ona-vi.cz ukázku svých výrobků (fotografie), a budou vylosovány, získají předplatné (6 čísel) časopisu Ona Ví na rok 2022! Soutěž běží do 24.12.2021 a do názvu mailu prosím uveďte “SOUTĚŽ”. Výherci budou oznámeni na sociálních sítích časopisu Ona Ví!

Co na vás čeká v novém vydání časopisu Ona Ví?

V lednovém čísle najdete mnoho tipů, jak si zpříjemnit dlouhé večery. Jednoduché i složitější nápady, které nemůžete nechat bez povšimnutí. Pletené a háčkované dekorace i novinky do šatníku. Zapomenout nemůžeme ani na výborné recepty vytříbených chutí. Vstoupit do nového roku bude jistě s ručními pracemi pohodové.

Ukázka z obsahu časopisu ONA VÍ: 
  • Originální dekorace pro váš dům;
  • Šály pro zahřátí, návod ZDARMA jen pro Vás;
  • Šití s motivem citronu;
  • Dobroty s vůní citronu, dva recepty ZDARMA jen pro Vás;
  • Patchwork;
  • Výroba košíků, návod ZDARMA jen pro Vás.
Zimní vydání Ona ví vychází 15. 12. 2021, více na www.ona-vi.cz nebo na www.casopisyknihy.cz
Ona Ví je kreativní časopis plný inspirace, nápadů a tipů pro všechny, co mají rádi ruční práce. Je to skvělý dárek pro kreativní kamarádku. Předplatné pro Českou i Slovenskou republiku zajistíte zde .
Na www.casopisyknihy.cz můžete vybírat i z dalších inspirativních knih redakce Ona Ví, nebo si možná vyberete předplatné i jiných titulů.  Redakci Ona Ví, návody, tipy a upoutávky naleznete:

Pohodový den všem

Katka

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.