Unboxing novinek YarnArt

22.10.2021

Katalog YarnArt 2021-2022 vyšel v srpnu a novinková klubíčka dorazila už i k nám. Navíc listování Speciálem Ona Ví Vánoce nás krásně naladil na nejkrásnější svátky roku. Pojďte mrknout.

V tomto video podcastu Povídání u Klubíčka jsme si rozbalili balíček s novinkami a katalog YarnArt od BezvaPleteni.cz, výhradního dovozce YarnArt do ČR. Moc děkuji. Novinková klubíčka už teď zakoupíte na Pletemesi.cz nebo Pletiemesi.sk.  Jestli jste nedočkaví a chcete vědět, co se pro letošní sezónu chystá, můžete mrknout na online verzi katalogu sem.

V balíčku jsme si rozbalili letošní hitovku (opravdu Vás dostane), a to Flowers Alpaca. Klubíčko má  250g a návin 940m. Co do složení je to 20% alpaka a 80% akryl. Příze je jemná, nadýchaná a měkká. Má mírný chloupek, ale mě nekouše. Máme  nádhernou zimní barevnou variantu č. 436. V novém katalogu a na stránce prodejce již naleznete celou škálu barev. Můžeme se těšit na celkem čtyřicítku barevných kombinací. Flowers Alpaca se hodí na teplý šátek či pléd, pončo, šaty, šatovku, svetr, ale také sukýnku, deku do kočárku nebo čepice a tunely. Podle komentářů od Vás to vypadá, že budeme háčkovat šaty s dlouhým rukávem. Výzva přijata – půjdu do nich.

Další novinka YarnArt, která doputovala, je Macrame XL. Klubíčka jsou v samostatných sáčcích po  250g s návinem 130m. Jedná se o  100% polyester s leskem. Šňůrka je splétaná a je jednou tak silná, jako její “sestra” Macrame. Hodí se na tašky, prostírání a macrame dekorace. Máme barvu  Vánočně podzimní č. 145 a osobně to vidím na prostírání. Co říkáte?

V katalogu jsem narazila ještě na novinkovou YarnArt Frizzy, což je buklé. Silnější příze na kabátky nebo kabátkové svetříky ála osmdesátá léta, což jde do módy. Klubíčko má 150g a návin 105 m. Je to kombinace 77% akrylu, 20% vlny a 3%  polyesteru. Mrkněte do katalogu nebo stránky Pletemesi.cz na barvičky.

V další části vysílá jsme si prolistovali Speciál Ona Ví Vánoce.  35 tipů na vánoční tvoření a pečení, které Vás stopro pomalu naladí na Vánoce. Ještě do neděle 24.10.2021 běží na mém instagramu soutěž o dva výtisky Speciálu Ona Ví Vánoce. Soutěžíme zde.  Článek s návody zdarma ze Speciálu Ona Ví Vánoce si můžete přečíst na mém webu zde.

Pohodové nakupování novinek na zimní sezónu a u dalšího vysílání Povídání u klubíčka tuto neděli na shledanou.

K.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.