Unboxing s Nezbednými klubíčky

18.7.2022

V posledním streamu jsme si společně rozbalili balíček s celoročními klubíčky z e-shopu U Nezbedných klubíček. Pojďte mrknout, co nového je v nabídce.

Nezbedná klubíčka jsme si rozbalovali pár sezón nazpět, článek a rozhovor zde. Od té doby se spoustu věcí změnilo. Tak třeba větší sklad, kam se vejde hodně klubíček. Pokud bydlíte v Opavě nebo máte cestu kolem, stačí se s paní Marcelkou domluvit a e-shop se skladem navštívit. A další změnou je, že od posledního rozbalování paní Marcelka motá vlastní řadu duhovek. Nazvala je Nezbedy a má v nabídce Nezbedy Naturelky, což je 100% bavlna, třínitka či čtyřnitka v různých návinech. Můžete si pořídit i duhovku Nezbedu Naturelku s lesklou nitkou a novinku Nezbedu Kolorku. Na chladnou sezónu můžete pořídit Nezbedu Merilku, 100% merino ve tří nebo čtyřnitce.  Klubíčka si můžete nechat vyrobit i na míru podle vlastní barevné kombinace. No a co nás tentokrát čekalo v balíčku?

Duhovková novinka NEZBEDY KOLORKY č. 024 je 100% bavlna, třínitka melír, návin 1100 metrů, která se prodává v sadě se třemi klubíčky, vždy jedna barva z klubíčka. Mini klubíčka mají návin 300 metrů a díky melírové a jednobarevné kombinaci můžete vytvářet úžasné šátky, ponča, plédy, svetříky, sukně či šaty. Sada má totiž dohromady 2000 metrů a s tím se dají již dělat divy. Kolorky za příjemnou cenovku pořídíte zde v pestré barevné škále.

Dále jsme si rozbalili přadeno PERFORMANCE CANDY CANE č. 117, novinka roku 2022. Zatímco klasické duhovky jsou v balení “cake”, Performance šlo cestou přadena. Celkem logicky – vlákno v převinutém klubíčku nemá takovou “pohodu” jako volně ložené v přadénku. Candy Cane je směsová příze, složení 50% bavlna, 50% akryl. Má návin 850m/200g. Bude se hodit od šátků po topíky a svetříky, které unosíme celoročně. Na top ze čtverce velikost 40-42 stačí jedno přadeno. Candy Cane v zajímavé barevné škále pořídíte zde. Upřímně se na toto tvoření těším asi úplně nejvíc. Ta zvědavost, jak bude klubko vzorovat! Na převinutí můžete použít třeba navíječ klubíček, více v tomto článku.

V balíčku na nás čekala příze STENLI PANAMA bílá spíše do přírodní barvy, což je klubíčko 50g/155m návin a co do složení je to 100% len. Poslední dobou mi přijde, že kdo nemá svetr z merina nebo lnu případně hedvábí, jako by nebyl. Materiál získává na popularitě, a proto ho nabízí čím dál víc klubíčkových firem. Vlákno je na první dotek spíše drsnější, ale sám výrobce doporučuje hotový výrobek přežehlit na vysokou teplotu. Jak používáním, tak touto úpravou materiál/výrobek změkne a vy si můžete užít přírodní vlastnosti. V létě chladí, odvádí pot, je antibakteriální, vlákno je pevné a trvanlivé a navíc rozložitelné v přírodě. Doporučuji vyzkoušet a hlavě nezapomeňte vyprat na 30 a přežehlit na vyšší stupeň. Pak teprve výrobek doslova zjemní a “rozkvete”. Stenli Panama se hodí na letní projekty, dlouhé sukně, šaty, topíky, svetříky a letní vesty, pořídíte zde.

Nakonec vysílání jsme si rozbalili LANOSO BABY COTTON č. 938-819, což je 100% Egypt Giza bavlna – velice jemná. Vlákno je lehce seskané a jakoby nadýchané. Baby Cotton má návin 105m/50g a prodává se v parádní barevné škále. Bude se hodit na svetříky od podzimu do jara, na jarní a podzimní čepičky, deky do kočárku, homedekor či hračky. Rozbalili jsme si parádní cihlovou barvičku, která bude na svetřík jako dělaná. Na tomto materiálu na chladné letní večery vypadají dobře kardigany s krajkovým vzorem. Baby Cotton pořídíte zde.

Klubíčka pořídíte v e-shopu Unezbednychklubicek.cz. Můžete se přidat i na FB do skupinky U nezbedných klubíček, kde právě běží letní SOUTĚŽ právě o sadu duhovky Nezbedy Kolorky. FB stránku navštívíte zde a pro sledování novinek e-shopu sledujte Instagram @unezbednychklubicek.

A co jsme tvořili naposledy?

Pohodový nákup a tvoření

Katka

Povídání u klubíčka č. 40

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Šaty Kolorky z duhového klubíčka - www.krampolinka.cz 13.8.2023 at 15:36

    […] Kolorky jsme si ukázali vloni v Povídání u klubíčka č. 40 a článek si můžete přečíst zde. Už tehdy jsem věděla, že díky složení budou ze sady perfektní šaty. Jen realizace se […]

  • Leave a Reply

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.