Hravá klubka a jarní sezóna

9.4.2024

Jaká duhová klubíčka na jaro a léto si pro Vás připravil e-shop Hravá klubka si ukážeme v podcastu a v tomto článku.

Tentokrát nám podcast Povídání u klubíčka zářil všemi barvami. Neodolala jsem totiž a pořídila jsem jarní klubíčko Sněženky, tajná klubíčka zvěrokruhu a jako bonus jsem si nechala namotat klubíčko na přání, které paní Ivanka pojmenovala Poušť.

POVÍDÁDNÍ U KLUBÍČKA  #86

Musím přiznat, že se mi celkem obratně daří letošní předsevzetí, a to koupit si každý měsíc jedno duhové klubíčko. Je důležité dělat si radost a já postupem času zjistila, že duhová klubíčka Design Yarn asi sbírám. Ale nebojte, z duhovek budu postupně i tvořit háčkované modely. Třeba jako poslední video návod s názvem svetr Pobřeží, který se mi podařilo z duhového klubíčka od Hravá klubka dokončit.

Tentokrát jsme si v podcastu rozbalili duhové klubíčko POUŠŤ, které jsem si nechala namotat podle vzorníku. Jedná se o 2 nitky + 1 nitka viskózy a 1 nitka lurexu. Klubíčko se krásně třpytí jako písek, mám 1000 m  ve 195 gramech  a ráda bych si uháčkovala elegantní topík. Na různé náviny se můžete podívat sem.

Také jsem neodolala a nechala se zlákat na tajné klubíčka z kolekce zvěrokruhu. Objednala jsem si své znamení, a to je STŘELEC. Klubíčko má 1000m a 233 g a jedná se o třínitku s viskózou, která klubíčkům dodává kovový lesk.  Klubíčka Zvěrokruhu si každý mohl objednat tzv. na blint, aniž by vědět barvu či složení. Poté nám paní Ivanka ukázala barvy klubíček, ale nikdo nevěděl, které je které znamení. Současně běžela tipovací soutěž o klubíčko na přání. A v posledním kroku, ten kdo obdržel své klubíčko ho vyfotil a vložil do skupinky FB Hravá klubka. Takto se postupně odtajňovala celá kolekce Zvěrokruhu.  Původně již klubíčka neměla být vůbec v prodeji, ale protože se kolekce hodně povedla, máte nově možnost si klubíčka doobjednat. Ale pozor! Od každého znamení je k dispozici maximálně 100 kusů a odpočet zjistíte přímo na webu. Jakmile se klubíčka rozprodají, již nebudou. Já musím přiznat, že jsem z barev Střelce nadšená. Jsou to přesně barvy na letní šaty nebo tuniku k moři.

V podastu jsme si ukázali i další znamení jako jsou  RAK (laděno do modra) a PANNA (laděno do růžovo šeda). Všechna klubíčka mají stejný návin, tj. 1000 m/233 g a složení, tj. třínitka s viskózou. Z klubíček lze vyrobit třeba šátky, šatičky, topíky, svetříky nebo třeba deky podle znamení, a to pro sebe, pro rodinné příslušníky nebo pro kamarádky.

Dále jsem neodolala a objednala jsem si klubíčko s nepravidelným návinem a označením dmn3004bp. Barevně se jedná o modré přechody a klubíčko mne lákalo již vloni. Bude parádní na háčkovanou ála jeansovou sukýnku.

No a hned v únoru jsem Vám také ukázala klubíčko SNĚŽENKY. To mne zaujalo díky zajímavé kombinaci bílé, zelené a černomodré. Mám 1000 metrů klasické třinitky, což vystačí na letní topík. Ukázáno ve videu zde.

Ať se Vám dobře u Hravých klubek nakupuje. Kamennou prodejnu můžete navštívit v Telči. Paní Ivanka pro Vás právě chystá dvě setkání v termínech 13. dubna a 27. dubna 2024 v obchůdku v Telči. Téma jsou háčkované – pletené šaty z duhových klubíček Design Yarn. Dorazím na druhý termín a moc a moc se na všechny těším.

Hravá klubka můžete sledovat na FB stránce, své dílka sdílet ve skupince Hravá klubka nebo sledovat Instagram.

Pohodový nákup.

Katka

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..