Návody na srdíčka

1.2.2021

Ať slavíte Valentýn či nikoliv, vyjádřit lásku a obdarovat někoho srdíčkem můžeme v kdykoliv v průběhu roku. V dnešním článku jsem pro Vás připravila přehled všech srdíčkových návodů, které mám.

Letos se asi k novému návodu na srdíčku proháčkuji později. Pro všechny, kteří chtějí někoho s láskou obdarovat mám přehled všech návodů se srdíčky ze stránky Krampolinka na jednom místě. Věřím, že si vyberete.

Vánoční srdíčko nejen na vánoce je určené pro všechny, kteří háčkovat neumí, mají třeba starší zásoby vyšívacích bavlnek po babičkách nebo si zkrátka chtějí vyzkoušet zigzag metodu. Video návod na zigzag srdíčko z příze Moonlight naleznete zde.

Už rok nás provází téma roušek. Srdíčko však můžete uháčkovat i bez roušky. Video návod na srdíčko z příze Mirka naleznete zde.

Chlupaté srdíčko udělá radost i dětem. Stačí připevnit na kabelku či baťůžek. Video návod a fotopostup na srdíčko z příze Mink naleznete zde.

Minisrdíčka jako dekorace třeba na svatební stůl nebo na oslavu zvládne uháčkovat i začátečník. Video návod na srdíčko z bavlněné příze Panda naleznete zde.

Věřím, že máte po zimní sezóně i spoustu zbytků žinylkové příze. Můžete si tedy uháčkovat plyšovaté srdíčko z příze Dolce. Video návod zde.

Jednoduché srdíčko třeba v purpurových barvičkách udělá radost. Stačí zbytek bavlny Camilla a za chvilku máte hotovo. Video návod zde.

A v neposlední řadě by se mohla hodit srdíčková aplikace ze zbytků žinylkové příze. Návod s nákresem na aplikaci srdíčko z Dolphin Baby naleznete zde.

Pro příznivce srdíčkových vzorů tady mám video návod na srdíčkovou čepičku pro miminko. Použila jsem přízi Baby Best a video návod naleznete zde.

Ať se vše podaří. S láskou

K.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..