Novinky na zimojaří u PrimaPrize

15.12.2022

V adventním vysílání Povídání u klubíčka jsme si rozbalili balíček s krásnými klubíčky od e-shopu PrimaPrize. Pojďte mrknout.

Na balíček od PrimaPrize.cz jsem se moc a moc těšila. Zima za okny, ale já už s klubíčky a nápady v hlavě vyhlížím jaro. Zimojaří kromě čepic, přeje šátkům, plédům, šálám, svetříkům a vestám. Takže jsem prosvištěla e-shop a narazila jsem na parádní kousky za slušnou cenu.

FIBRA NATURA LE CHIC. Jedná se o unikátní směs 36% merino, 28% bavlna, 18% len a 18% bambus. Směs tohoto typu slibuje, že když je chladno, výrobek Vás zahřeje, ale nepřehřeje, což je skvělé. Klubíčko má 50g/120m a ty melírové barvy jsou úžasné. Já mám barvičku č. 15-203. Mrkněte na výběr sem

Další super klubko na zimojaří je MADAME TRICOTE PARIS MERINO GOLD BATIK. Směs 75% akryl a 25% merino, nekousavé, měkoučké a klubíčko 100g má skvělých 400 metrů. Co do síly vlákna je to typově duhovka, má hodně zajímavé melírky a přijde mi, že má celkem slušnou cenovku. Rozbalili jsme barvy 841 a 838. Mrkněte na výběr sem. Klubíčka bývají často vyprodaná, tak stojí za to hlídat naskladnění zboží.

Nádherně nadýchané, jemné a nekousavé je klubíčko HIMALAYA ULTRA KASMIR. Novinkové klubko má mírný chloupek a parádně hřeje. Jedná se totiž o směs 75% akrylu a 25% alpaky a co do návinu je to 50g/175m. Bude perfektní na šátek, šálu, tunel, vestičku či svetřík. Na výběr klubek mrkněte sem, super barvy jsou 56810 ledová růžová a 56823 šedá.

Hodně zajímavá a jemná bavlna na jarní dny je i FIBRA NATURA COTTON ROYAL COLOR WAVES. Klubíčko má 100g/210metrů a jedná se o 100% jemnou melírovanou bavlnu. Osobně mě překvapila jemnost materiálu na dotek. Klubíčko lze kombinovat s jednobarevnou variantou FIBRA NATURA COTTON ROYAL se stejným návinem. Z klubíček bude krásný dírkovaný svetřík, čepičky nebo třeba deka do kočárku.  Na barvičky COTTON ROYAL COLOR WAVES, třeba barva 22-05, mrkněte sem a na jednobarevnou COTTON ROYAL, třeba šedá 18-723 sem.

Pokud milujete listování tištěnými katalogy jako já, tak si můžete klidně některý objednat zde.

Tato parádní klubíčka a další vychytané novinky zakoupíte na www.primaprize.cz.

Doporučuji sledovat i skupinku PrimaPrize – háčkování a pletení pro radost nebo stránku FB, kde se dozvíte o naskladnění zboží, probíhajících slevách nebo soutěžích.

Ať se Vám daří a já se těším, jak si o Vánocích mezi svátky z klubíček něco pro Vás vytvořím.

Povídání u klubíčka #51

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..