Unboxing a novinky VlnaHep

6.9.2022

Novinková klubíčka VlnaHep pro tuto sezónu už jsou tady. Pojďte mrknout.

V Povídání u klubíčka č. 43 jsme si rozbalili obrovský balík klubíček od Vlna Hep. Čekaly nás novinkové barvy Elen Baby, připomínka elegantní krásky Angora Luxus Simli Batik a letošní hitovka Vlna Hep Nepál a Vlna Hep Nepál Ombré, které jste si mohli prohlédnout v online premiéře pouze na Krampolince! Jdeme na to.

Nejdříve si připomeneme Vlna Hep ANGORA LUXUS SIMLI BATIK. Jedná se o klubíčko 100g/550 metrů ve složení 75% akryl s 5ti % metalického vlákna, 15% vlny a 5% mohéru. Příze je tenká, ale hřejivá s úžasným návinem. Z jednoho klubíčka totiž můžete vyrobit parádní šálu Angora, video návod zde. Klubíčko má zajímavé barevné přechody a když spárujete dvě klubíčka a sladíte barevně oba prameny, můžete si uháčkovat super teplý kulich nebo homelesku Angora, video návod zde. Jelikož klubíčko obsahuje mohér a vlnu, doporučuji někde osahat. Pokud však budete šálu nosit na kabátu, kousavosti se obávat nemusíte. Mě osobně šála ani čepice nekouše.

Dále na nás čekaly nové barvy oblíbené Vlna Hep ELEN BABY. Klubíčko má 100g/250m, 100%jemný antipilling akryl a hodí se od podzimu do jara na cokoliv. Klubíčka jsou multifunkční a hodí se pro všechny, kteří nesnesou vlnu. Vyrobíme si čepice, tunely, šátky, šály, sukně, šaty, svetry, kardigany, deky do kočárku. Příze je velice jemná, super na háčku a díky novým barvám nabízí super barevnou škálu. Přímo tuto přízi jsem vloni použila na populární ZIGZAG SVETR, video návod zde nebo kardigan ELENEV, video návod zde. Pro děti máme háčkovaný kardigan ELEN BABY, který zvládne i začátečník zde Příze je krásně kombinovatelná s ELEN BABY BATIK. Pokud si chcete vyrobit „véčkovku“, doporučuji video návod na Homelesku Everyday, video návod zde, háčkovanou sukýnku s reliéfy video návod zde, háčkovanou sukýnku hladkou video návod zde, háčkovaný šátek video návod zde nebo háčkovaný baret video návod zde.

Tajné překvapení a hlavní program rozbalování balíčku byla však NOVINKA Vlna Hep NEPÁL a NEPÁL OMBRE. Adjustační páska je laděná do zeleno šedé barvy. Podobnou má Sierra a páska odkazuje na zimní období. Klubíčka Nepál mají 100g/190 metrů, obsahují 75% akrylu 25% vlny. Hodí se díky složení od podzimu do chladného jara. Hned jsem Nepál hodila na háček a na čepici doporučuji háček 5 a 6 mm, na oblečení určitě větší (vlna se krásně „rozvine“). Příze díky vlně mírně pruží a výrobek krásně hřeje. Citlivějším doporučuji osahat. Vyzkoušela jsem Nepál na dceři a čepice ji vůbec nekouše, takže vyzkouším i svetřík. Nepál i Nepál Ombre mají stejný návin a jsou vzájemně kombinovatelné. Pod článkem naleznete možné barevné kombinace. Ombre krásně vynikne i na jehlicích.

Pokud se Vám nechce čekat na video návod na zimního kulicha Nepál, který pro Vás právě chystám, můžete vyzkošuet homelesku Ombre, kterou můžete vyrobit bez úpravy návodu, video návod zde.

Příze je v prodeji od 1.9.2022 a seženete ji v oblíbeném obchodě či e-shopu. V nabídce je 8 barev jednobarevné Nepál a 8 barev Nepál Ombré.

Ať se Vám s novinkou dobře pracuje.

Pohodový den

Katka

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..