Unboxing duhovky Mool a rozhovor s i-prize.cz

8.9.2020

Mool je Cool! Nádherné duhovky s přechody v rozmanitém spektru barev – to jsou novinková klubíčka MOOL z e-shopu www.i-prize.cz.

V dnešním balíčku na nás čekaly novinkové tří nitkové duhovky z e-shopu www.i-prize.cz. MOOL se vyrábí v České republice a klubíčka jsou vlastnoručně smotané do návinů a v barvách doslova na přání. Duhová klubíčka se prodávají v návinech od 200 do 1000 metrů. Díky variabilitě návinu vyrobíte třeba homelesku a k ní šátek či tunel či šálu v podstatě v jakékoliv velikosti, nebo rukávy ke svetříkům. Pokud máte totiž duhovky pouze s velkým návinem, tak na rukávy musíte odmotat barvičky, ať jsou stejné, a na čepičce se Vám přechody barev ani neprojeví. A pokud třeba chcete šáteček pro dítko, tak jsou menší náviny cca do 500 metrů vyloženě praktické. Navíc si můžete nakonfigurovat i barevnou kombinaci na přání dle vlastního outfitu.

Duhovka je kombinace 50% akrylu a 50% bavlny a díky tomu se v podstatě jedná o celoroční přízi. Můžete ji použít na šátky, šály, plédy, svetříky, topíky, trička, sukně, tuniky, šaty či deky do kočárku. Výrobky se perou ručně nebo v pračce na jemné praní. Do sušičky výrobek nepatří.

Jestli máte chuť duhová klubíčka vyzkoušet, můžete až do 30.9.2020 využít 6% slevový kód na nákup na www.i-prize.cz. Stačí zadat před placením do příslušné kolonky kód MOOL a sleva se odečte. A víte co? Slevu 6% a stejný kód můžete využít na jakýkoliv sortiment v tomto e-shopu.

Na www.i-prize.cz naleznete tři varianty. MOOL Mix (třínitkový melírek), MOOL Rainbow (3 a 4 nitky klasická duhovka) a MOOL Limitka, která mne osobně zaujala nejvíce (tři nitky, přičemž jedna barva je stálá a dvě se průběžně mění).

E-shop má vlastní FB stránku I-prize.cz, FB skupinku Háčkování s www.i-prize.cz či instagramový profil @iprizecz. Klubíčka MOOL naleznete také na FB stránce MOOL klubíčka či na Instagramu @mool_klubicka. Dále v článku naleznete rozhovor s paní majitelkou Lenkou Klečatskou, která úzce spolupracuje s kolegyňkou Martinkou Lukášovou. Tu znáte z profilu na instagramu @hracky_luma nebo z článku zde.

Paní Klečatská, co Vás vedlo k založení eshopu www.i-prize.cz? Odkdy e-shop běží?
Na mateřské dovolené jsem začala háčkovat podle videí na YouTube a postupně mě to pohltilo tak, že jsem se rozhodla i pro e-shop, který běží od ledna 2019.

Jste spíše pletařka či háčkařka?
Pouze háčkuji.

Jaká je Vaše nejoblíbenější příze?
Háčkuji z 90% jen hračky, takže Jeans, Gina, Camilla, Dolphin Baby, ale jinak samozřejmě MOOL.

Projekt, na kterém právě pracujete?
Dělám zásoby k prodeji na vánoční trhy, takže zvířátka, zvířátka a zase zvířátka.

Co vzniklo dříve? Spolupráce s Hračky LuMa nebo klubíčka MOOL?
S Hračky LuMa v tom jedeme spolu od začátku, nejdřív jen háčkování, pak jsme zkusily trhy. Nápad s MOOL klubíčky byl v plánu už rok, ale než se povedlo všechno zrealizovat, došlo k tomu letos na jaře 2020.

Jak nebo případně kde vznikají nápady na vlastní barevné kombinace MOOL klubíček?
V dílně. Prostě dáme barvy vedle sebe, a když se nám líbí, klubíčko se vyrobí.

Které z duhovek je Vaše nejoblíbenější a které byste doporučila svým zákaznicím?
Začínala jsem před 3 lety s přízí Duhovka, zkusila jsem i Duhovou fantazii, Flowers, Butterfly a všechny mohu doporučit. Nyní je favoritem samozřejmě MOOL, protože si mohu vyrobit klubíčko sama a tak, jak chci.

Já moc děkuji za představení duhovek a e-shopu. Přeji spoustu spokojených zákazníků.

Příjemné nakupování se slevou a brzy u návodu na viděnou.

Hezký den Katka

UNBOXING 

You Might Also Like

2 Comments

  • Reply Dětský šátek s kytičkovým vzorem Mool - www.krampolinka.cz 6.9.2022 at 11:01

    […] MOOL vyrábí i-prize.cz. Článek o duhovkách a nabídce MOOL si můžete přečíst v tomto článku. Na video z rozbalování balíčku se můžete podívat sem. Já moc děkuji za možnost MOOL […]

  • Reply Dětská homeleska MOOL s myškou - www.krampolinka.cz 23.9.2022 at 15:25

    […] MOOL vyrábí i-prize.cz. Článek o duhovkách a nabídce MOOL si můžete přečíst v tomto článku. Na video z rozbalování balíčku se můžete podívat sem. Já moc děkuji za možnost MOOL […]

  • Leave a Reply

    Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..