Unboxing jarní Mool Rainbow

17.3.2021

V dnešním balíčku nás čekala novinková jarní barvička Mool Rainbow a vychytávka na duhovky. Pojďte se podívat se mnou.

Duhovky Mool můžete zakoupit momentálně ve čtyřech variantách. Mool Rainbow je klasická duhovka, Mool Special jsou duhové třínitky v kombinaci s bílou, Mool Mix je melírek ze tří nitek a Mool Crazy je stejnobarevná tří nitka s duhovou čtvrtou. Duhovky Mool si můžete nechat vyrobit v požadovaném návinu nebo barvách na přání. Klubíčka zakoupíte na www.i-prize.cz. Ukázku Mool Crazy z posledního rozbalování naleznete v článku s videem zde. Video návod na Svetr Crazy z Mool Crazy naleznete zde. Homelesku z Mool Mix naleznete zde a video návod na kytičkový šátek od cípu z Mool Crazy naleznete zde.

V balíčku na nás čekala jarní záležitost MOOL RAINBOW č. 353, 50% bavlna a 50% akryl, tří nitka v návinu 900 metrů. Hodí se kromě šátků, plédů a šál na pončo, sukýnku, topík, tričko či šaty, případně na dětskou deku do kočárku.

Na duhovky můžete využít misku na klubíčka MOOL s trnem. Na trn klubíčko posadíte, trn usadíte do misky a pokud háčkujete z vnější barvy, klubíčko nikde necestuje, ale poslušně se v misce otáčí. Pokud chcete háčkovat ze středu, můžete šikovně klubíčko nasadit také na trn a neměl by se vytáhnout střed (což se někdy u duhovek jakýchkoliv stává). Miska na klubíčka má i boční otvor, kterým stačí táhnout nitku. Misku MOOL případně trn na klubíčka v matné či perleťové verzi zakoupíte na www.hrackyluma.cz.

Klubíčka zakoupíte na www.i-prize.cz a pokud chcete mít přehled o nových barvičkách duhovek Mool, stačí MOOL klubíčka sledovat na instagramu.

UNBOXING

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..