Unboxing Juskuv s Fajne Klubka

27.4.2021

Povídání u Klubíčka, rozbalování balíčku s Fajne Klubka, prolistování novým vydáním časopisu Ona Ví a inovace na webu Krampolinka.  Pojďte se podívat na další vysílání v nové rubrice na mém YouTube.
V dnešním podcastu o háčkování jsme si v YT vysílání rozbalili balíček od www.FajneKlubka.cz. Moc děkujeme za balíček. Spolupráce s Blaničkou z FajneKlubka není nová. Společně jsme si již rozbalili balíček s klubíčky YarnArt Alpine Alpaca v roce 2019. Video návod na dětskou vestu s kruhovým sedlem naleznete zde a povídání o eshopu si můžete přečíst v tomto článku. S Blaničkou jsme si také hezky online popovídali v rámci jejího pořadu v dubnu 2020. Video rozhovor můžete shlédnout zde.

A co nás tentokrát čekalo v balíčku? Šnůry a špagáty české rodinné firmy JUSKUV.

JUSKUV COTTON MACRAME, šňůry 100% bavlna, 250g/275m, dva typy. Jednobarevné jsou smyčkové (ne rozčesávací), barva 2 krémová, 6 zaprášená růže a 27 tmavá lila. Melírovanou  variantu Cotton Macrame lze rozčesat, viz foto podkafíčka, na které jsem použila 5 mm háček. JUSKUV COTTON MACRAME barva žíhaná jsem zkrátka musela hned zkusit. Je úžasná, měkoučká a přírodní.  Tloušťka Cotton Macrame je cca 2 mm. Hodí se na tašky, prostírání, lapače, koberečky a homedekor.

JUSKUV MACRAME, kroucená šňůra 90% bavlna a 10% viskóza, 250g/90m, rozčesávací, hodí se na klasické macrame/drhání, třásně, puffy, prostírání, tašky, koberečky a jiný homedekor.

Pratelné štítky nebo dřevěné štítky s vlastním dekorem/nápisem. Stačí napsat a domluvit se s Blaničkou z FajneKlubka. Na eshopu právě běží akce – balíkovna ZDARMA za nákup nad 500 Kč, akce platí až do 2.5.2021.

Klubíčka Juskuv a spoustu dalších klubíček zakoupíte na www.fajneklubka.cz

Dále jsme si ve vysílání prolistovali časopis Ona Ví. Narazila jsem tam na úžasnou pletenou halenku z bloků, kterou se nechám inspirovat pro háčkovanou verzi. Dále v časopise naleznete návod na háčkovaný košík, polštář, límeček a jezevčíka. Na úplném konci časopisu jsem narazila na nejkrásnější fotku rebarborového koláče jakou jsem kdy viděla. Vidíte také duhové klubíčko jako já?

V závěru jsme si ukázali inovaci na tomto webu, například nový způsob vyhledávání článků dle měsíců v roce, pokud hledáte nějaké sezónní výrobky.

Příští týden se s Vámi budu těšit opět v neděli v 10:00 hodin na mém YouTubovém kanále a společně si rozbalíme další balíček. Pokud chcete mít jistotu, že Vám online a live vysílání neunikne, stačí se přihlásit k odběru YT kanálu Krampolinka, případně na stránce YT kliknout na zvoneček. Živé vysílání se objeví na čelní stránce kanálu.

Těším se na Vás.

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..