Unboxing YarnArt s Pletemesi.cz

26.10.2022

V posledním online vysílání Povídání u klubíčka č. 48 jsme si rozbalili letošní klubíčkové novinky YarnArt. Těsně před tím, než k nám dorazí nová kolekce.

V letošním roce YarnArt v průběhu sezóny vyrukoval s novinkami a novými barevnými kombinacemi. Část jsme si rozbalili v Povídání u klubíčka č. 44 a další část přifrčela tentokrát. Pokud rádi listujete katalogem, můžete si stále pořídit tištěný katalog YarnArt 2021-2022 zde. A co na nás z balíčku vykouklo?

Novinková melírovaná YarnArt Sweet Baby. Klubíčko má 100g a 300 metrů  a jedná se o 100% jemný akryl. Když mrknete na barevnou paletu tak zjistíte, že si v tomto melírování vyberou jak děti, tak dospělí. Líbí se mi, že YarnArt zareagoval na batikování a barvy jednorožce, které jsou celou sezónu kolem nás. Pestrobarevný outfit ve sladkých barvách letos frčel a předpokládám, že tomu bude i příští rok. Příze Sweet Baby se hodí na svetříky, čepičky, šály, tunely, deky do kočárku či ponča na podzim a na jaře. Pokud materiál zdvojíte, v čepici přečkáte i zimní období. Pořídíte zde.

Další novinkou je nadýchaná YarnArt Bellissimo. Příze má chloupek, takže párání doporučuji velmi opatrně. Jedná se o větší klubíčko 150g/330m, směs 13% mohér, 67% akryl, 4% polyamid a 16% polyester. Pokud klubíčko přepočítáme, tak máme ve 100g/220m. Příze je měkoučká a hřejivá, vůbec mne nekousala. Bellissimo má také parádní barevnou škálu ála duha, batika či jednorožec. Hodí se na háčkované svetříky do pasu, vestičky, čepice, šály, tunely a šátky, pořídíte zde.

Pro připomenutí jsme si rozbalili YarnArt Flowers Alpaca, hitovku letošního jara a loňské zimy. Klubíčko má 250 g a náviny 940 metrů. Jedná se o směs 20% alpaca a 80% akryl. Pokud klubíčko rozpočítáme, tak má ve 100g/376m. Příze má mírný chloupek. Před pořízením zkuste někde osahat. Mne Alpaca nekouše a krásně hřeje, ale pokud jste citliví na vlnu, raději se s klubíčkem někde před nákupem pomazlete. Flowers Alpaca pořídíte zde.

A co jsme tvořili z Flowers Alpaca?

  • Třeba svetrošaty Alpaca, video návod zde.
  • Parádní hřejivou homelesku Alpaca, video návod zde.

Poslední z novinek jsme si rozbalili YarnArt Flowers Unicolor, jednobarevnou variantu k přízím YarnArt Flowers, Flowers Moonlight, převodník zde, nebo Flowers Vivid, převodník zde. Díky barevné kompatibilitě mezi těmito klubíčky můžete duhové pasáže nastavovat nebo prokládat jednobarevnou Unicolor. Třeba rukávy na svetříku můžete uháčkovat jednobarevně a tím pádem nemusíte odmotávat duhovku. Můžete nastavit délku šatů, sukně, topíků či šátků. Klubíčko Flowers Unicolor má 50g/200m, 55% bavlna a 45% akryl. Příze má český atest TZÚ a je vhodná pro děti do tří let. Hodí se na celoroční svetříky, topíky, jarní a letní sukýnky, trička, šatičky či tuniky.

A co jsme si vyrobili z Flowersek?

Nezapomeňte využít poslední možnosti nákupu mého nástěnného kalendáře A3 KRAMPOLINKA 2022 se třinácti návody na háčkování. Návody nebyly nikdy zveřejněny a najdete je jen a pouze v tomto kalendáři KRAMPOLINKA, který teď seženete s 55% SLEVOU zde.

Všechna klubíčka YarnArt se prodávají v balení a pořídíte je včetně kalendáře KRAMPOLINKA 2022 na Pletemesi.cz nebo Pletiemesi.sk.

Pohodový nákup všem

Povídání u klubíčka č. 48

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..