Unboxing žinylkové novinky Elian

17.3.2021

V dnešním balíčku od českého výrobce VSV Pilníkov na nás čekala novinka na zimní tvoření a upoutávka na letní inspiraci.

Žinylkové příze jsou stále v kurzu, a tak český výrobce VSV přispěchal s novinkou a rozšířil žinylkovou rodinu. Klubíčko VSV má název ELIAN SOFT KITTY. Klubíčka zakoupíte na www.elian.eu

ELIAN SOFT KITTY je silnější žinylková příze. Klubíčko má 100 gramů a návin 95 metrů. Jedná se o 100% polyester s pevnou vnitřní nitkou. Z barevné škály 22 barev má Soft Kitty krásnou světle šedou č. 97434, kterou můžete kombinovat úplně se vším, třeba s neonově růžovou, barva 97444. Soft Kitty využijete na zimní deky do kočárku, čepice či hračky. Na www.elian.eu naleznete návod na pyžamkožrouta a já to vidím na vestu.

Dále nás v balíčku čekala letní bavlněná záležitost příze SCARLET. Měla jsem ji poprvé v rukou a je krásně hladká, měkká s mírným leskem a českým atestem TZÚ (vhodná pro děti do tří let). Navíc má krásnou škálu barev, takže si určitě vyberete. Scarlet je 100% bavlněná příze, klubíčko 100g má návin 290 metrů a bude se hodit od jara do teplého podzimu na letní svetříky, tílka, čepičky, šaty, topíky či sukně. V balíčku jsme si rozbalili šeříkovou č. 1240 a světle šedou č. 1740.

Klubíčka VSV Pilníkov zakoupíte v e-shopu www.elian.eu a spoustu inspirace na tvoření z příze Elian naleznete v časopise Ona Ví

Pohodový den všem

UNBOXING

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..