Výběr návodů na Vánoce

11.11.2020

A je to tady. Martin na bílém koni sice nepřijel, ale nastává čas, kdy sklízíme dýně a pomalu vytahujeme vánoční dekorace.

A dříve než vypukne pravý vánoční shon s úklidem a pečením, můžeme si společně vytvořit vánoční dekorace, na které v minulé sezóně již nezůstal čas.

Ještě stále stihneme výrobu adventních pytlíčků do adventního kalendáře pro děti. Stačí uháčkovat 24 sáčků malých či velkých ze zbytků žinylkové příze Himalaya Dolphin nebo YarnArt Baby. Jdou opravdu rychle od háčku. Video návod zde.

Bez zvonečku nejsou Vánoce. Tento je vyroben z příze YarnArt Elegance/Diamond se stříbrnou nitkou a můžete ozdobit vánoční dárek či pověsit na vánoční stromeček. Video návod na zvoneček zde.

Jednoduché vločky pro začátečníky a bez škrobení – to je sen. Vločky jsou vyrobeny netradičně z YarnArt Macrame Cotton a můžeme je zavěsit jako dekoraci na vánoční dárek. Video návod na vločky bez škrobení zde.

Vloček není nikdy dost. V tomto video návodu si vyrobíme přírodní vločky z příze Ariadne Ramie s podílem čínské trávy. Video návod na vločky naleznete zde.

Vánoční stromečky jsou tak nějak symbolem Vánoc. Z efektní příze YarnArt Elegance/Diamond si můžeme vyrobit krásnou lesklou dekoraci. Video návod na stromeček zde

Pokud máte doma zbytky ze šňůr či špagátů, můžete si vyrobit jednoduchý stromeček z véčkového vzorečku z YarnArt Macrame Cotton. Stromeček dozdobíme hvězdičkou. Video návod na stromeček zde.

Jednoduchý zavinovací stromeček ozdobený lurexovou nitkou může zdobit vánoční dárek třeba pro kamarádku. Video návod na stromeček zde.

Adventní stromečky, do kterých umístíme svíčku na baterku nám zpříjemní adventní čas. Návod na stromečky zde.

Co chlupaté plyšové vánoční srdíčko? Ozdoba na vánoční dárek nebo neobvyklá dekorace na vánoční stromeček. Proč ne? Srdíčka vyrobíme z příze YarnArt Mink. Video návod zde.

Plyšovaté srdíčko YarnArt Dolce může být také krásnou dekorací vánočního dárku nebo malým dárečkem pro kamarádku. Video návod na srdíčko naleznete zde.

Rychlý vánoční věnec z mega klubka YarnArt Marshmallow je krásná dekorace. Stačí dozdobit podle představ a pověsit na dveře. Video návod na věnec naleznete zde.

Háčkovaný andílek z YarnArt Dolce nesmí ve vánoční „výbavě“ rozhodně chybět. Jednoho takového, kterého jsem háčkovala pro organizaci Dítě v srdci naleznete zde.

Tip na jednoduchý vánoční dárek. Stačí zakoupit hrníček v supermarketu a dozdobit dle vlastních představ „svetříkem“. Návod na oblečené hrníčky naleznete zde.

Tvoříme z YarnArt Cord Yarn – dutinkové příze. Stačí tenký drátek, provléct dutinkou a můžeme se pustit do tvoření. Video návod na stylový stromeček či srdíčko zde.

Háčkovaná obálka na dárkovou poukázku Cordy Macrame – to je dárek s dárkem. Kromě poukázky obdarovanému zůstane i praktická taštička na cokoliv. Video návod na háčkovanou obálku naleznete zde.

Návody prosím používejte pro vlastní potřebu. Pro použití pro komerční účely mne prosím kontaktujte. Vždy prosím uvádějte ZDROJ, tj. www.krampolinka.cz. Návod je zpracován pro tuto konkrétní přízi, háček a mé utahování. Pokud použijete jinou přízi, háček či jinak utahujete než já, výsledný výrobek se může lišit!

Nejnovější projekty, návody, nápady, recenze, unboxing a háčkování online můžete sledovat:

Už máte novou APKU PRO ANDROID? Můžete zdarma stáhnout do svého telefonu/tabletu zde.

Mnohokrát děkuji za podporu, přízeň a především Váš čas.

Ať se Vám vánoční dekorace podaří. Hodně štěstí a zdraví v předvánočním čase přeje

Kačka

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..