Adventní kalendář 2021

24.12.2021

Již čtvrtý ročník oblíbeného virtuálního adventního kalendáře s háčko tvořením na každý den. Ročník 2021 právě začíná – prosím vstupte.

Každý den si spolu otevřeme virtuální okénko našeho adventního kalendáře. Budou na nás čekat nové návody a slevové akce. Součástí adventního kalendáře bude i stream Povídání u klubíčka.

Nový návod se bude objevovat denně:

1. PROSINEC

V prvním okénku na Vás čekají vánoční šatičky Star. Šaty jsou háčkované od sedla ve velikosti 122, ale návod bude sedět i princeznám ve velikosti 134 (8-9 let). Šaty Star jsou vyrobeny ze sady Mool Star Krampolinka, kterou pořídíte pouze na HrackyLuma.cz. Video návod a nákres na šatičky naleznete zde.

2. PROSINEC

V dnešním okénku na Vás čeká SLEVOVÁ AKCE. Stačí skočit na www.joom.com a při placení zadat kód KRAMPOLINKA10. Z nákupu se Vám odečte 10%! Slevový kupon platí do 31.12.2021 a inspiraci můžete načerpat třeba v recenzi na poslední balíček Joom č. 4. A víte co bude v pětce? Nechala jsem se přemluvit a objednala nějaká klubka. Tak vyzkoušíme i to. Více v článku zde.

3. PROSINEC

V dnešním okénku na Vás čeká SLEVA 5% u www.pletemesi.cz nebo www.pletiemesi.sk. Máte jedinečnou možnost pořídit třeba nový nástěnný kalendář KRAMPOLINKA 2022 s originálními návody na háčkování z přízí YarnArt. Návody se nikde jinde již neobjeví. Kalendář pořídíte POUZE DNES s 5-ti % slevou. A je to LIMITKA, až se vyprodá, nebude! Při nákupu stačí zadat kód ADVENT5 a sleva se Vám odečte. Věřím, že dnešní mimořádnou slevovku využijete nejen na kalendář, ale i všechna klubíčka YarnArt, od oblíbených žinylek až po duhovky řady Flowers. Vzhůru do nakupování! Sleva platí jen do dnešní půlnoci. Více v článku zde.

A jako BONUS dnešního okénka je tu MEGA SOUTĚŽ. Sponzorem je výhradní dovozce YarnArt BezvaPleteni.cz.  Moc děkujeme. Soutěžíme o kalendář KRAMPOLINKA 2022 a k tomu o 12 balíčků klubíček YarnArt na všechny projekty v kalendáři! Soutěžíme ve skupince na FB zde, stačí se přidat. Soutěž běží od 3.12.-6.12.2021. V pondělí proběhne losování a jeden šťastný výherce bude mít šťastné a veselé Vánoce s YarnArt. Hodně štěstí!

4. PROSINEC

SLEVOVKA A NÁVOD. V dnešním okénku přináším slevovou akci 5% na celý sortiment e-shopu TvorivePacicky.cz. Stačí zadat kód VANOCE21 a až do 19.12.2021 můžete nakupovat klubíčka a komponenty pro Vaše tvoření. Co pořídit? Co třeba přízi Himalaya Nordic a vyrobit úžasnou homelesku a nákrčník z ní? Nebo Everyday New Tweed a véčkovou homelesku? Nebo dětský svetřík, co zahřeje z AirWool Multi? Materiál můžete pořídit s 5-ti % SLEVOU na www.tvorivepacicky.cz!

A navíc si v dnešním okénku společně uháčkujeme jednoduchou vánoční baňku tzv. granny vzorem. Jedná se o návod s nákresem. Návod na baňku Granny naleznete zde. Budeme háčkovat z příze Vlna-Hep Moonlight, kterou také můžete zakoupit s 5-ti% slevou na www.tvorivepacicky.cz.

5. PROSINEC

SLEVOVKA a VIDEO NÁVOD. V dnešním okénku jsme si otevřeli video návod na ŠÁTEK STAR. Šátek je vyrobený ze čtyřnitky Mool Star, která mi zůstala po háčkování vánočních šatiček Star. Na dětský šátek mi stačilo 250 metrů. Vzorek je však univerzální a jednoduchý, takže můžete vyrobit jakýkoliv šátek ze čtyřnitkové duhovky.  Video návod naleznete zde. Celou sadu Mool Star Krampolinka zakoupíte na HrackyLuma.cz.

A pokud máte chuď si udělat Ježíškovskou radost nebo třeba vyzkoušet duhovky Mool, mám pro Vás unikátní slevovou akci na www.i-prize.cz. S kódem KRAMPOLINKA můžete koupit vše s 10-ti% SLEVOU. Ale pozor – akce platí pouze 5.12.2021! Sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží. Ukázka čtyřnitek na šátek třeba zde.

6. PROSINEC

V šestém okénku jsme si otevřeli háčkovanou cedulku/visačku na vánoční dárek. Cedulka je krásný personalizovaný detail pro jakýkoliv dáreček. S video návodem zvládne visačku i začátečník. Cedulka Begonia video návod zde.

Budeme háčkovat z příze YarnArt Begonia a klubíčka zakoupíte na www.pletemesi.cz nebo www.pletiemesi.sk. Pohodové tvoření.

7. PROSINEC

V dnešním okénku jsme si otevřeli video návod na větší obháčkovanou vánoční kouli o průměru 8 cm. Budeme háčkovat z příze Vlna Hep Moonlight. Baňku můžeme zakoupit novou třeba na Joom.com s 10% slevou a kódem KRAMPOLINKA10 nebo třeba i barevnou v obchodním řetězci. Video návod na háčkovanou baňku s pruhy naleznete zde.

8. PROSINEC

V osmém okénku na Vás čeká video návod na vánoční oříšek Paris. Tato jednoduchá dekorace je vyrobena ze skořápky od ořechů a příze YarnArt Paris. Vánoční oříšek je přesně určený začátečníkům, kteří si netroufají na jinou vánoční ozdobu. Háčkujeme totiž pouze kolečko, které, na rozdíl od čepice, se může i klidně vlnit.

Video návod na vánoční oříšek naleznete zde. Klubíčka YarnArt Paris zakoupíte za outletovou cenu na Pletemesi.cz nebo Pletiemesi.sk. Při výrobě jsem se nechala inspirovat látkovou verzí, kterou jsme tvořili v dětské herně Smajlík v Karlových Varech. Moc děkuji. Ať se ozdobičky podaří.

9. PROSINEC

V dnešním okénku si otevřeme video návod na capáčky Baby Fox, které jsou háčkovány oblíbeným véčkovým vzorem. Návod je zpracovaný pro dvě velikosti 0-3 měsíce a 3-6 měsíců. Video návod na capáčky naleznete zde. Přízi LunaArt Baby Fox zakoupíte na www.toptex.cz.

Navíc jen pro Vás až do 12. 12. 2021 přichystal TOPTEX 5% SLEVU na LunArt Baby Fox a Himalaya Dolphin Baby (zboží je rovnou slevněno, nepotřebujete kód). Navíc poskytuje výhodnou akci 50 Kč na dopravné, při objednávce nad 900 Kč je poštovné ZDARMA! No a protože se u Toptexu SOUTĚŽÍ, ze všech objednávek jeden vylosovaný šťastlivec vyhraje 5 klubíček Himalaya Arya na set homeleska + tunel podle mého video návodu. To je prostě neodolatelná adventní nabídka, co říkáte?

Vyhlášení soutěže sledujte na FB ve skupince u Toptexu zde.

10. PROSINEC

SLEVA a HOMELESKA

V desátém okénku na nás čeká homeleska Supremo, video návod zde. Homeleska je unikátní jednak vzorem, jelikož vypadá jako pletený a jednak tím, že je háčkovaná shora, ale nikoliv od základní placky, ale od čtverce. Vlastní inovace se vším všudy. Na homelesku potřebujeme přízi Rial Filati Baby Supremo, 100% merino, kterou zakoupíte na www.propleta.cz.

A mám pro Vás rovnou i překvápko v podobě 10% SLEVY! Pouze do 15.12.2021 můžete Rial Filati Baby Supremo, 100% merino, zakoupit s 10-ti% slevou na www.propleta.cz. (není potřeba zadávat kód, sleva je již předchystaná, platí do vyprodání zásob). Hezké nakupování.

PS: Rial Filati Baby Supremo je 100% měkoučké merino. Na dětský set homeleska + tunel jsou 3 klubíčka. Na dospělácky set homeleska + tunel bude potřeba 4-5 klubek.

11. PROSINEC

Otevíráme jedenácté okénko a vykoukne na nás SLEVA, SOUTĚŽ a video návod na vánoční šaty pro panenku Barbie. Dcera trvala na tom, že se na Vánoce musí připravit i panenky. Z Alize Diva jsem tedy uháčkovala jednoduché vánoční svetrošaty a věřím, že pokud si netroufáte na oblečení, tyto šatičky jsou ideální pro začátečníky na vyzkoušení a získání cviku. Alize Diva zakoupíte v akci na www.primaprize.cz

Navíc pro Vás mám u e-shopu PrimaPrize.cz SLEVU 5% při nákupu nad 500 Kč. Stačí zadat kód 116-PRIMAPRIZE. Akce platí do 12.12.2021 a POZOR, ze všech objednávek nad 500 Kč s tímto kódem bude vylosován jeden šťastlivec, který získá sadu na tvoření. A věřte, že klubíčko Kokonki se Vám bude v kalendáři vyloženě hodit! Hodně štěstí a prima nákup.

12. PROSINEC

A jsme v polovině našeho adventního kalendáře. Společně si uháčkujeme jednoduchý nákrčník Supremo z příze Rial Filaty Baby Supremo, 100% merino. Video návod zde. Nákrčník, byť je háčkovaný, vypadá jako pletený. Jednoduchý vzor z předních reliéfních sháčkovaných sloupků a použití velkého háčku vytvoří z nákrčníku univerzální zimní doplněk pro děti či dospělé. Vzoreček je unisex, takže určitě potěšíte i své drahé polovičky. K nákrčníku si můžeme uháčkovat i homelesku Supremo podle tohoto video návodu.

Baby Supremo zakoupíte na www.propleta.cz a až do 15.12.2021 s 10% SLEVOU! (není potřeba zadávat kód, sleva je již předchystaná, platí do vyprodání zásob). Hezké nakupování.

13. PROSINEC

V dnešním okénku na Vás čeká video návod na jednoduchou háčkovanou baňku z příze YarnArt Paris. Obháčkujeme v podstatě polysterenovou kouli o průměru 5 cm. Video návod na baňku naleznete zde.

A současně pro Vás mám další kolou soutěže o nástěnný kalendář KRAMPOLINKA 2022, který můžete vyhrát spolu s 12-ti balíčky přízí YarnArt na tvoření návodů z kalendáře. Stačí se zapojit do soutěže na FB stránce Pletemesi.cz zde.

14. PROSINEC

Ve čtrnáctém adventním okénku na nás čeká dospělácká homeleska Šestka, video návod zde. V návodu na webu naleznete i psaný návod na kulich pro obvod 55-56 cm a kulíšek pro miminko obvod 35-36 cm/0-2 měsíce. Celá kolekce má název Šestka. Proč Šestka? Protože homeleska je vyrobená z duhového klubíčka Design Yarn šesti nitka, kterou zakoupíte na www.hravaklubka.cz.

Z klubíčka 300 g vyrobíte homelesku a kulich v dospělé velikosti, kulíšek pro miminko a šátkonárčník. Na video návod na šátkonákrčník číhejte v dalších okénkách adventního kalendáře. Na unikátní a originální šestinitkovou zimní kolekci duhovek můžete mrknout sem a na vánoční kolekci 2021 můžete mrknout sem. S Vánoční kolekcí určitě neotálejte. Bude v prodeji pouze do 24. 12. 2021! Pohodový nákup a příjemné háčkování.

15. PROSINEC

V patnáctém okénku přináším SOUTĚŽ s časopisem Ona Ví. Jak se zapojit do soutěže? 3 z vás, které pošlou na adresu redakce@ona-vi.cz ukázku svých výrobků (fotografie), a budou vylosovány, získají předplatné (6 čísel) časopisu Ona Ví na rok 2022! Soutěž běží do 24.12.2021 a do názvu mailu prosím uveďte „SOUTĚŽ“. Výherci budou oznámeni na sociálních sítích časopisu Ona Ví!

A víte co? Kromě soutěže můžete zimní inspiraci hledat v novém vydání Ona Ví. Časopis vychází právě dnes a v tomto článku na webu pro Vás mám návod na háčkovanou šálu i s nákresem, dva recepty na pečení z citrónů a návod na pletení košíkuOna Ví je kreativní časopis plný inspirace, nápadů a tipů pro všechny, co mají rádi ruční práce. Je to skvělý dárek pro kreativní kamarádku. Předplatné pro Českou i Slovenskou republiku zajistíte zde .

Na www.casopisyknihy.cz můžete vybírat i z dalších inspirativních knih redakce Ona Ví, nebo si možná vyberete předplatné i jiných titulů.  Redakci Ona Ví, návody, tipy a upoutávky naleznete na webu, na FB, nebo na Instagramu.

16. PROSINEC

V dnešním okénku na Vás čeká šátko nákrčník Šestka z duhového klubíčka Desing Yarn. Video návod zde. Šestinitku duhové klubíčko zakoupíte na Hravaklubka.cz. Z klubíčka 300 g vyrobíte homelesku a kulich v dospělé velikosti, kulíšek pro miminko a šátkonárčník, vše ze speciálního klubíčka na objednání Podzimní Krampolinka. Na unikátní a originální šestinitkovou zimní kolekci duhovek můžete mrknout sem a na vánoční kolekci 2021 můžete mrknout sem. S Vánoční kolekcí určitě neotálejte. Bude v prodeji pouze do 24. 12. 2021! Pohodový nákup a příjemné háčkování.

17. PROSINEC

Sedmnácté adventní okénko přináší SLEVOVÝ kupon. S kódem Vanoce15 získáte 15% SLEVU na nákup klubíček řady Elian na Elian.eu. Sleva platí do 23.12.2021 a věřte, že se jedná opravdu o unikátní akci. Neváhejte a pojďte nakupovat klubíčka řady ELIAN! Spoustu inspirace a návodů zdarma na háčkování, pletení, užitečné rady a tipy naleznete na blogu Elian.eu.

Navíc jsem pro Vás připravila speciální výběr všech svých video návodů z přízí řady ELIAN, článek zde, takže si můžete užít nakupování až do Vánoc. Pohodové tvoření.

18. PROSINEC

V osmnáctém okénku otvíráme SLEVOVÝ kupon, NÁVOD a POZVÁNKU na zítřejší Vánoční stream Povídání u Klubíčka.

Tradiční část adventního kalendáře tvoří tašky či obaly na dárky, které lze využít celoročně, opakovaně a jsou vlastně také dárkem. Letos si můžete uháčkovat jednoduchou a rychlou tašku na dárek, chvojí, pozornost či bonboniéru ze čtverce. Návod a nákres na tašku naleznete zde. Háčkujeme z YarnArt Macrame Cotton a klubíčka zakoupíte na Pletemesi.cz nebo Pletiemesi.sk.

Nestíháte háčkovat ozdoby na stromeček, či péct perníčky? Mám pro Vás suprový SLEVOVÝ KUPON na nákup vyšívaných komponentů, oček, čumáčků na hračky, ale také vloček a vyšívaných perníčků, kterými si můžete ozdobit stromeček. SLEVOVÝ kód VÁNOCE a SLEVU 10% uplatníte na e-shopu MilaPan.cz SLEVA platí do 24.12.2021 a máte jedinečnou možnost nakoupit komponenty pro Vaše hračky či jiné tvoření!

Ráda bych Vás zítra pozvala na Vánoční online vysílání Povídání u Klubíčka. Potkáme se v neděli 19.12.2021 na mém YT kanále v 10:00 hodin. Rozbalíme si balíček od MojeGalanterka.cz a současně další okénko adventního kalendáře. Prolistujeme novým vydáním časopisu Ona Ví a mám pro Vás rozbalování balíčku z Joom, kde až do konce roku můžete nakupovat s 10% SLEVOU, kód KRAMPOLINKA10. Zkrátka si užijeme poslední stream v tomto roce, popřejeme si hezké svátky a dáme si něco dobrého ke kávě. Už se na Vás moc těším. Od posledního vysílání je to totiž měsíc. No věřili byste tomu?

19. PROSINEC

V dnešním okénku si otevíráme SLEVU 5% na nákup u MojeGalanterka.cz. Stačí zadat kód VANOCE21 a můžete nakupovat se slevou až do 31.12.2021. Co by se Vám mohlo líbit? Třeba inspirace z dnešního video podcastu Povídání u Klubíčka, záznam streamu zde.  Rozbalili jsme si Himalaya Everyday a Alize Baby Best. Obě klubíčka můžete využít na háčkování zimního svetru ZIGZAG Elen Baby, video návod zde. No a jako bonus jsme si rozbalili německou třínitkovou duhovku Lola. Doporučuji mrknout na Lola Charms. Je to krásná dárková duhovková klubíčková bonboniera. Takže kdyby náhodou Ježíšek nevěděl, tak je to zároveň tip na dárek s 5-ti % SLEVOU!

V Povídání u Klubíčka jsme si rozbalili parádní nášup z Joom.com. Co nás čekalo? Komponenty na tvoření, knoflíky, rolničky, štítky, šablonu na ponožky, a tentokrát i mimořádně klubíčka! Více ve video podcastu. Připomínám SLEVU 10% na vše z Joom.com, stačí zadat kód KRAMPOLINKA10. Platí do konce roku.

Prolistovali jsme si časopisem Ona Ví. Háčkované či pletené šály, šití, vyšívání, patchwork, kreslení, tvoření pro děti, recepty, jarní pohlazení v květinovém aranžmá nebo valentýnské tvoření. To vše Vás čeká v novém vydání časopisu Ona Ví, předplatné pro Ježíška zde. Připomínám SOUTĚŽ o předplatné pro tři výherce. Stačí do 24.12.2021 zaslat fotku Vašeho výrobku na mail redakce@ona-vi.cz. Hodně štěstí!

Ve vysílání jsme si také rozbalili vyšívaná očka od MilaPan.cz. Připomínám SLEVU 10% na vyšívané komponenty pro Vaše hračky, nebo háčkované vločky a perníčky. Kód VÁNOCE a sleva platí do 24.12.2021.

A když mrknete hned na začátek vysílání… tak uvidíte nápovědu na další adventní okénko. Stačí pořídit YarnArt Frizzy a do nového roku vkročíme v novém modelu.

Pohodový den všem.

20. PROSINEC

Ve dvacátém okénku si v rámci upcyclingu obháčkujeme baňku na stromeček. Video návod na baňku zde. Určitě to znáte. Zdobíte stromeček a může se za rok objevit škrábanec nebo něco, co by klasickou baňku odsoudilo k zániku. Ještě, že umíme háčkovat a baňku zachráníme novým „kabátkem“. Jednoduchý vzor klasických véček pro baňku velikost 6 cm. Můžeme využít a zachránit starší baňku nebo obháčkujeme vánoční kouli z obchodu, např. Tesco. Budeme háčkovat přízí VlnaHep Moonlight, kterou zakoupíme na www.mojegalanterka.cz. S kódem VANOCE21 můžeme využít i 5% SLEVU na nákup. Kód platí do 31.12.2021.

21. PROSINEC

V dnešním okénku si společně rozbalíme návod na háčkovaný košík a slevový kupon na nákup duhovek. Háčkovaný košík – světe div se – zde návod na webu ještě nemáme. Tak jsem si pro Vás připravila jeden naprosto jednoduchý. Navíc jsem zjistila, že se do košíku parádně vejde duhovka YarnArt Flowers. No věřili byste tomu? Návod na košík nejen na duhovku naleznete zde. Budeme potřebovat půl klubíčka YarnArt Macrame Cotton, zakoupíte na www.pletemesi.cz a www.pletiemesi.sk, a překližkové dno 16×16 cm. Ať se dílko podaří a jestli máte pro kamarádku připravenou duhovku, věřím, že využije i tento háčkovaný košík!

No a protože se blíží Vánoce, mám pro Vás SLEVOVÝ kupon na nákup nejen duhovek MOOL na www.i-prize.cz nebo www.hrackyluma.cz. Stačí zadat kód VANOCE a až do 31.12.22021 můžete se slevou ulovit i povánoční dárek. Hezké nakupování všem.

PS: Už máte nástěnný kalendář KRAMPOLINKA 2022? Prostřednictvím mých autorských návodů se spolu můžeme vídat celý příští rok. Zakoupíte pro ČR na www.pletemesi.cz zde a pro SK na www.pletiemesi.sk zde. A co má kniha Háčkujeme pro miminka? Zakoupíte u nakladatelství Grada zde. Kalendář i kniha je krásný vánoční dárek. Co myslíte?

22. PROSINEC

Blížíme se do finále adventního kalendáře a dnes si společně uháčkujeme trendy dámskou vestu Frizzy. Budeme háčkovat z novinky YarnArt Frizzy, kterou zakoupíte na www.pletemesi.cz nebo www.pletiemesi.sk. Video návod na vestu Frizzy je zpracován pro velikost 40 a díky modernímu buklé vzhledu klubíčka bude hodně trendy. Vesta navíc parádně hřeje a zvládne ji i začátečník. Video návod zde. Ať se vesta podaří!

23. PROSINEC

Ježíšek za dveřmi a my si dnes rozbalíme video návod na dětský vánoční svetřík ZigZag pro velikost 122-128, 5-7 let. Budeme háčkovat z krásné příze Performance Wooly Cotton, kterou zakoupíte na Belalano.com (doručují i do ČR) nebo PerformanceYarn.com (doručují po celé Evropě za 4 eura). Nenechte se zmýlit vzhledem vzorečku. Schválně mrkněte na video či nákres. Vzorek je jiný, než na dospělácké verzi svetru ZigZag a vy si tak můžete vyzkoušet dva různé oblíbené zigzag vzorečky. Video návod na dětský vánoční svetr zde.

A co by to bylo za okénko bez SLEVY! Dnes přináším slevovku na 5% při nákupu nad 500 Kč u PrimaPrize.cz. Stačí zadat kód 117-VANOCE2021 a můžete až do 31.12.2021 nakupovat vše, kromě již zlevněného zboží. Navíc ze všech objednávek proběhne 4.1.2022 SLOSOVÁNÍ a výherce obdrží  KOKONKI 1300m/260g 3-nitka, KOKONKI Cotton 1200m/270g, 3-nitka, háček vel. 4, sada jehel KATIA, označovač oček sada KnitPro, kožená cedulka HandMade, dřevěná cedulka HandMade. Pohodové nakupování všem.

24. PROSINEC

Poslední okénko našeho letošního adventního kalendáře přináší video návod na háčkovaný šátek Skoromech. Šátek je háčkovaný kombinací krátkých sloupků a dvou řetízkových oček, a proto je nadýchanější, měkoučký, krátké sloupky se začátečníkům lépe háčkují a výsledek je úžasný. Použila jsem tří nitkové duhové klubíčko Kokonki Classic, které zakoupíte na www.mojegalanterka.cz, www.moty-moty.cz nebo www.primaprize.cz. Video návod na šátek Skoromech naleznete zde

Ať se Vám šátek a vše z adventního kalendáře 2021 podaří. Přeji Vám všem pohodové Vánoce v kruhu nejbližších, hodně zdravíčka, kupu štěstí a hbitý háček po celý rok. Děkuji, že jste tady se mnou a mé návody Vás stále baví.

PS: Už máte nástěnný kalendář KRAMPOLINKA 2022? Prostřednictvím mých autorských návodů se spolu můžeme vídat celý příští rok. Zakoupíte pro ČR na www.pletemesi.cz zde a pro SK na www.pletiemesi.sk zde. A co má kniha Háčkujeme pro miminka? Zakoupíte u nakladatelství Grada zde. Kalendář i kniha je krásný vánoční dárek. Co myslíte?

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..