Pletené a háčkované modely pro děti

28.11.2022

Ve video podcastu Povídání u klubíčka #50 jsme si prolistovali úplnou knižní novinku Pletené a háčkované modely pro děti od Knihcentrum.cz.

Pletené a háčkované modely pro děti je novinka nakladatelství Grada, autorkou je česká návrhářka Markéta Hubáčková a kniha vyšla letos v září. Publikace obsahuje neuvěřitelných 36 návodů na pletené modely pro děti. Některé návody kombinují háčkování a pletení, takže vzniknout neobvyklé a hezké kombinace. V knize naleznete návody pro úplné začátečníky, ale i pro mírně pokročilé. Návody se vzory mají i grafické nákresy. Z háčkovaných slouků použijeme hlavně dlouhé sloupky. V knize se dočtete i jak se o výrobky starat nebo jak renovovat starší kousky. Na konci naleznete volné stránky na poznámky.

Průřezem jsou v knize návody na šály, nákrčníky, baret, čepici pro kluky, bezprsté rukavice, paláčky i prstové rukavice, tašky, šátky, vesty, trička a tílka, svetry a svetříky, šatičky a polštářky. Co do přízí jsou v knize použita klubíčka dostupná na našem trhu. Výrobky jsou z Vlnika volánkové příze, Vlnap Lada Luxus, Batole, Gloria, Yetti, YarnArt Dolce, Summer, Schachenmayr Catania, Bravo, Toptex Kateřina, Kokonki, Himalaya Everyday Big nebo Alize Bella. Velikosti oblečení je v rozsahu 122 – 158, tj. děti od 5-11 let.

Byla jsem překvapená pestrostí modelů. Návody jsou doplněny o fotografie vzoru a je krásné sledovat srovnání, jak se příze chová na jehlicích oproti háčku. Pokud nepletete, po prolistování budete mít rozhodně chuť začít. Pletené a háčkované modely pro děti je i tipem na krásný vánoční dárek. Kniha je pevná bez přebalu lesklá, má 128 stran a doporučená cena je 299 Kč.

SLEVA JEN PRO VÁS!

Až do 30. listopadu 2022 můžete použít tajný kód krampolinka10 a na Knihcentrum.cz získáte SLEVU 10% na všechny knihy, nejen o háčkování!

Knihou jsme si polistovali v Povídání u klubíčka #50

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.