Lady Dees Traumgarne a Klubíčka od srdíčka

12.11.2020

Velká novina! Luxusní duhová klubíčka a „vejce“ Lady Dees Traumgarne dorazila z Německa a výhradní zastoupení pro ČR a SR získal e-shop Klubíčka od srdíčka.

Paní Monika Fialková nám hned zaslala ochutnávku produktů této parádní německé značky. V balíčku jsme si rozbalili naprosto jedinečná klubíčka, ať už s Vánoční, tak zimní tématikou, a úplně nejvíce topová je klubíčková bonboniéra Lady Dees Traumgarne, po které se zásadně nepřibírá. Klubíčka si můžete zakoupit na www.klubickaodsrdicka.cz nebo pořídit/vyzvednout v kamenné prodejně v Praze na poliklinice Prosek. E-shop zasílá i do zahraničí!

E-shop Klubíčka od srdíčka jsme si představili již dvakrát. Poprvé, když jsme si rozbalili balíček s parádními klubíčky od německého výrobce Schoppel Wolle, článek zde. Díky tomuto balíčku vznikl návod na Merino Lace vestu, video návod zde nebo merino homeleska Rosetta, video návod zde. Podruhé jsme si s Klubíčka od srdíčka rozbalili klubíčka tureckého výrobce Etrofil, článek zde. Na video návod na dětský svetřík Organic Cotton máme zde.

No a tentokrát k nám doputovala nádhera v podobě duhových klubíček různých tvarů a návinů Lady Dees Traumgarne. Klubíčka jsou ručně namotávaná a každé klubíčko nese jméno toho, kdo ručně zpracoval. V balíčku od jsme si tentokrát rozbalili:

Klubíčková bonboniéra, 6x60m, cca 100g, kombinace 50% merino a 50% akryl, „Summer Kiss“ i s nákresem na háčkovaný šátek a návodem na pletený šátek. Klubíčka jsou očíslovaná, ale můžete kouzlit s vlastními kombinacemi. Bonboniéry se dají pořídit i ve větším balení, tj. 6x115m, 6x175m, 6x230m, případně sady klubíček akryl-bavlna.

WeihnachtssternVánoční hvězdička, 43% bavlna, 43% akryl a 9% polyester, 5% polyamid. Nádherné měkoučké klubíčko 50g/190m, 4 nitka ve vánočních barvách na vánoční oblečení, dekorace a doplňky.

Mini-Weihnachtszauber – Vánoční kouzlo mini, 4 nitka, 43% bavlna, 43% akryl a 9% polyester, 5%   polyamid, s lesklou nitkou, 250m, na vánoční šátek, topík či šaty – tady v tom mini provedení spíše pro miminko nebo malé dítko, ale dá se pořídit v daleko větším návinu.

Schneefeuer – Hořící sníh, č. 209, duhovka v neobvyklé barevné kombinaci, 4 nitka, 150g/570m, 50% bavlna, 50% akryl na šátky, plédy, topíky, šaty. Lze také pořídit v daleko větším návinu.

Zauber Ei Amaryllis – vejce Amarylis, 4 nitka tón v tónu, 50% bavlna, 50% akryl, 200g/760m, na svetřík, bolérko, pléd, šátek, set s čepicí. Lze pořídit v daleko větším návinu.

Amsterdam am Morgen – Mentol s lurexem, mega klubíčko o váze 400g/1520 metrů, ale dá se pořídit „macek“ až s návinem 3800 m. 4 nitka, 43% bavlna, 43% akryl, 9% polyester, 5% polyamid, a střídají se barvičky jakoby bílá se stříbrnou nitkou, pistáciová, mint a mentol. Klubíčko bude úžasné na šaty, svetřík, deku do kočárku, bolerko, mega šátek, šála, pléd či kolovou sukni.

Já paní Monice moc děkuji. Doufám, že jsem Vás naladila na dopis pro Ježíška, protože Lady Dees je opravdová luxuska, se kterou by nás Ježíšek měl rozhodně překvapit! Mini klubíčka mi totiž připomínají vánoční ozdoby. To by byl stromeček doslova k nezaplacení. Klubíčka od srdíčka můžete sledovat na FB nebo na Instagramu.

No a jak je zvykem, zeptala jsem se paní Moniky na pár otázek. E-shop Klubíčka od srdíčka se totiž zaměřuje na Německou produkci a tím se odlišuje od ostatních.

1. Jak vznikla spolupráce s Lady Dees Traumgarne? Získat výhradní zastoupení není žádná legrace.
Dlouho jsem hledala jiná duhová klubka, než tady byla a narazila na Lady dees. Byla jsem překvapená, že v republice prakticky nejsou, tak jsem zkusila první objednávku. Vzhledem k tomu, že se zde postupně značka dostala do podvědomí a obrat rostl, zkusila jsem požádat o exkluzivitu na našem a Slovenském trhu a vyšlo to. Pokud tedy bude zájem ze strany prodejců o klubka, mám vytvořené velkoobchodní prostředí, které jim na základě registrace zpřístupním. Podmínkou je vlastní eshop nebo kamenná prodejna s daným sortimentem, a poté dodržování prodejních cen.

2. Jaké je Vaše nejoblíbenější klubíčko Lady Dees?
Moje nejoblíbenější klubko je Pegas, i když jsem z něj ještě netvořila. Mám k němu blízko pro jeho nádhernou pozitivní kombinaci barev, bylo mezi prvními klubky, které jsem objednala a jednoznačně vede v počtu prodaných kusů.
3. Na čem právě pracujete?
Momentálně mám rozháčkované 2 šátky a 3 medvídky a vůbec žádný čas něco z toho dokončit. A hlavu plnou nápadů, co určitě udělám – asi to znáte také.
4. Nějaká akce na e-shopu Klubíčka od srdíčka, na kterou by se mohly zákaznice těšit v brzké době?
Přiznám se, že slevové akce nejsou moje hobby. Raději přibalím do balíčku nějakou drobnost pro radost. Hodně dám na osobní kontakt, takže určitě zase uspořádám večerní shopping v obchůdku a budu se těšit na nové tváře.
5. Další novinky na e-shopu z Německého trhu?
Každou chvíli přibývají nové barevné kombinace a někdy mi zákaznice píší, ať už toho nechám, že si pak nemohou vybrat. Také jsou zajímavé vejce v 6ti a 8mi nitkách, ale mají omezenou barevnost. A každý měsíc má u Lady Dees svoje speciální klubíčko, které nejde za běžnou cenu jindy namotat. U Lady Dees se dají namotat i kombinace na přání, jen jsou dražší než běžná klubka. Pokud by měla zákaznice zájem o jednobarevné klubko, není problém, i takové objednávky umíme splnit, už to máme vyzkoušené. Nebo třeba poslední přechod některého klubíčka v malém návinu, aby se tak prodloužil návin – vše je na domluvě.

Ať se Vám Moni daří, hodně štěstí a zdraví a moc děkuji za balíček.
Pohodové tvoření a ježíškovský nákup přeje

KR

You Might Also Like

2 Comments

  • Reply Háčkovaný šátek Schneefeuer - www.krampolinka.cz 21.4.2021 at 10:42

    […] Klubíčko Schneefeuer je nádherně měkoučké a hodí se kromě šátků také na deky, svetříky, kardigany, plédy, šaty či dětské deky. Klubíčko nám zaslal e-shop http://www.klubickaodsrdicka.cz – výhradní dovozce Lady Dees Traumgarne. Moc děkuji za možnost vyzkoušet. Rozbalování balíčku s dalšími skvosty Lady Dees můžete shlédnout zde a článek s novinkami a rozhovorem si můžete přečíst zde. […]

  • Reply Dětský šátek malé Vánoční kouzlo - www.krampolinka.cz 6.9.2022 at 11:02

    […] E-shop Klubíčka od srdíčka získal výhradní zastoupení německé firmy Lady Dees Traumgarne, která se specializuje na duhovky. Můžete pořídit mini duhovky, ale i maxi provedení o nekonečném návinu a výběru barev. Video z rozbalování Lady Dees si nenechejte ujít zde a článek s rozhovorem a představením značky Lady Dee naleznete zde. […]

  • Leave a Reply

    Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..