Povídání u klubíčka 83 a novinky Hravá klubka

3.2.2024

Do nového roku jsme vkročili i s novinkovými duhovými klubíčky od Hravá klubka a duhovkou Muriwai.

V online vysílání podcastu Povídání u klubíčka jsme měli doslova Vánoce. Vůbec jsem se nemohla dostat do balíčku, a když se povedlo, tak to vypadalo, jako když přišel Ježíšek – wow. Duhová klubíčka a novinky od Hravá klubka jsou prostě super.

POVÍDÁDNÍ U KLUBÍČKA  #83

Letos jsem si nedala mnoho předsevzetí, ale jedno mám. Koupit si každý měsíc jedno klubíčko od paní Ivanky. Je únor a zatím předsevzetí dodržuji. Ale nejdříve ke klubíčku, které jsem si objednala z barev ze vzorníku Hravá klubka (doporučuji). Seděla jsem totiž ve Zlíně v kavárně a koukla do protější výlohy v patře. Na několika figurínách tam měli různé modely v krásných tyrkysových odstínech. V kombinaci s tmavým pozadím mne barevná kombinace doslova uchvátila. Díky vzorníku jsem si mohla vybrat přesně tu barvičku, kterou jsem si vysnila a vzniklo klubíčko na přání s názvem MURIWAI. Muriwai je pláž na Novém Zélandu, kde se potkává černý písek s tyrkysovým mořem, proto ten neobvyklý název. Moje klubíčko je v moderních tónech tyrkysové, černé (třínitka bavlna/akryl) a s lesklou viskózovou nitkou.

Mám 1500 metrů a představuji si šaty k moři. Nechci plašit, ale s háčkováním šatů je nejvyšší čas, abychom to do sezóny stihli. Klubíčko Muriwai pořídíte zde.

Druhá kráska je duhové klubíčko Maják, který vznikl na základě Vašich návrhů. Když se přihlásite do FB skupinky Hravá klubka, tak se každý měsíc můžete podílet na tvoření „klubka měsíce“. Maják je melírovaná duha, šestinitka s viskózou a lurexem. Naprosto krásné, jemné a přitom ohnivé. Z klubíčka si můžete vyrobit třeba svetřík šestka podle tohoto návodu. Maják pořídíte zde.

Poslední a pro mne nejvíce srdeční záležitost je nová BRADÍ KRABIČKA. Krabička obsahuje 6 klubíček po 100g, čtyřnitky bavlna/akryl v barvách svetru Brada Pitta. Brad si vloni vyšel na jednu benefici ve svetříku a kritika ho docela roznesla. To však nemění nic na faktu, že svetr, hlavně barevná kombinace, byla naprosto nadčasová a unikátní. Svetřík je v háčko a pletací komunitě docela kontroverzní téma. Půlce se nelíbí, půlka ho obdivuje. Osobně patřím do druhé kategorie. Barvy a typ bloků je prostě trendy, takže jsme se s paní Ivankou domluvily, že vznikne tato krabička inspirovaná svetrem Brada a já zkusím vyrobit háčkovanou variantu. Bradí krabičku pořídíte zde. Fotku Brada Pitta ve svetru naleznete zde a jen pro zajímavost – tento svetřík jsem našla v online obchodě za 1000 dolarů.

Ať se Vám dobře u Hravých klubek nakupuje. Kamennou prodejnu můžete navštívit v Telči. Paní Ivanka pro Vás právě chystá dvě setkání v termínech 13. dubna a 27. dubna 2024 v obchůdku v Telči. Téma jsou háčkované – pletené šaty z duhových klubíček Design Yarn. Dorazím na druhý termín a moc a moc se na všechny těším.

Hravá klubka můžete sledovat na FB stránce, své dílka sdílet ve skupince Hravá klubka nebo sledovat Instagram.

Pohodový nákup.

Katka

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..