Unboxing novinek VlnaHep

18.1.2021

V balíčku od české firmy VlnaHep se to tentokrát hemžilo novinkami. Od ponožek po tipy na léto. Pojďte se mnou mrknout.

Než dorazil balíček, vyskakovala na mne upozornění na sociálních sítích, že se „něco“ děje nebo se „něco“ chystá. Odtajněné duhové klubíčko mne velice zaujalo. Když jsem však rozbalila balíček od Vlna-Hep, vykoukly na mne novinky hned dvě a k tomu nové barvičky oblíbené zimní Tulip Big a ponožkovek. V podstatě nám novinky pokryjí celou sezónu.

ACORUS NEW, klubíčko 250g s návinem 1000 metrů a hlavně – je to čtyřnitka ve 100% bavlně. Jedním slovem pohádka. Pomalé přechody barev, měkký materiál a novinka vyběhla v pravý čas, abychom mohli začít s tvořením na léto. Co si budeme povídat, ty šaty nebo sukně pravda zaberou. Acorus New je nová verze původní třínitkové Acorus. Nová Acorus se prodává v cca 20 odstínech a věřím, že si vyberete. Je to v podstatě jediná čtyřnitka na trhu, která se dá pořídit v již připravené a hlavně ihned dostupné variantě. Čtyřnitku jsem si vyzkoušela letos poprvé a musím říct, že ty přechody jsou prostě super. V balíčku byla barvička 9712. Z klubíčka můžete vytvořit projekty od jara do podzimu, ale topová sezóna je léto. Takže šaty, sukně, topy, kardigany, plédy, šátky, šály přes ramena nebo kruhové vesty.

SIERRA, klubíčko 150g s návinem 450 metrů, 80% akryl a 20% vlna. Sierra je úžasně jemná. Na prvý dotyk bych v ní vlnu nehádala. Hodí se od podzimu až do jara na tvoření svetrů, čepic, šál, tunelů, ponč a teplých šátků. Má úžasné barevné přechody a výběr máme zatím z šesti barev. Musím říct, že mne zaujala na první dotek. První zámysl byl nákrčník, ale nakonec mi doputovala další klubíčka, takže pro Vás připravuji video návod na vychytaný univerzální svetr velikost 40-42. Výsledek je úžasný, materiál i výrobek měkoučký a hřejivý. Ne nadarmo znamená Sierra ve španělštině pohoří či hory. Na háčku je příze moc příjemná a práce rychle přibývá.

Nové barvy oblíbené TULIP BIG, což je klubíčko 100g s návinem 72 metrů a jedná se o 100% antipillingový akryl. Tato příze má mírný lesk, krásně stočené vlákno s úpravou proti ošouchání a pokud zvolíte větší háček, tak z této příze doslova vymáčknete naprostou jemnost a měkkost. A samozřejmě hřeje. Hodí se vyloženě na zimu. A rodina Tulip Big se nám rozrostla o šeříkovou 4072, čokoládovou 4220, žlutou 4186, rezavou 4238, růžovou 4491 a mátovou 4158. Z Tulip Big máme na webu video návod na véčkový zimní kulich zde, véčkový nákrčník ke kulichu zde, károvaný kulich zde nebo károvaný nákrčník zde. Vloni přiskočil oboustranný kulich Tulip Big zde. A pokud nosíte čelenky, tak video návod na teplou čelenku, co je rychle hotová zde.

Nové barvy ponožkovky BEST SOCKS 6fach, což je silnější samovzorovací ponožková příze v klubíčku 150g a návinem 420 metrů. Co do složení se jedná o kombinaci 75% vlna superwash (do pračky) a 25% polyamid. Díky tomuto složení výsledná ponožka hřeje, saje pot a neprošlápne se. Zaujala mě kombinace s růžovou 7037 a pro pány do modra laděná 7038. Kromě ponožek se hodí třeba na přehozy, plédy, rukavice či svetry.

Nové barvy ponožkovky BEST SOCKS 4fach, což je klasická samovzorovací ponožková příze v klubíčku 100g a návinem 420 metrů. Klasické složení je 75% vlna superwash (do pračky) a 25% polyamid a kromě ponožek se hodí třeba na přehozy, plédy či kardigany.

Z původní ponožkové příze jsem tvořila homelesku, ale bohužel se již nevyrábí. Ovšem klasickou háčkovanou ponožku jsem ještě netvořila. Přišel krásný materiál, tak je to rozhodně výzva, kterou přijímám.Moc děkuji za balíček. Klubíčka zakoupíte v oblíbeném e-shopu. Na video návod na svetr číhejte, už mi chybí jen natočit rukáv a začátek svetříku a může do světa.

Pohodové tvoření přeje

Katka

UNBOXING

 

You Might Also Like

2 Comments

  • Reply Háčkované ponožky Best Socks 6 - www.krampolinka.cz 21.4.2021 at 11:28

    […] výrobce Vlna-Hep, moc děkuji. Na rozbalování balíčku se můžete podívat sem a na článek sem. Ponožkovou přízi Best Socks zakoupíte v oblíbeném […]

  • Reply Háčkované domácí Ťapky pro Vaše pohodlí - www.krampolinka.cz 23.9.2022 at 6:12

    […] výrobce Vlna-Hep, moc děkuji. Na rozbalování balíčku se můžete podívat sem a na článek sem. Ponožkovou přízi Best Socks zakoupíte v oblíbeném […]

  • Leave a Reply

    Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..