Unboxing U nezbedných klubíček a nová duhovka na našem trhu

4.7.2020

V dnešním rozbalování balíčku na nás čekala klubíčka německé firmy Gründl a bulharské firmy YarnGate/Performance, která nám zaslal opavský e-shop www.unezbednychklubicek.cz. Navíc si můžete přečíst rozhovor s paní majitelkou e-shopu Marcelkou Kupkovou.

Balíček přifičel a byl to celkem velký nášup! Nádherná klubíčka, v hlavě spousty nápadů, navíc Gründl a Performance jsou pro někoho možná méně známé značky, ale o to zajímavější klubíčka tyto značky mají. Na rozbalování klubíček můžete mrknout zde.

Jelikož mne e-shop paní Marcelky velice zaujal (skočte na www.unezbednychklubicek.cz a uvidíte sami), vyzpovídala jsem paní majitelku v krátkém rozhovoru.

Marcelko, kdy vznikl nápad na prodej klubíček?

Nápad na prodej klubek vznikal postupně, protože ruční práce mně provázejí od malička, háčkovala už prababička. Vyzkoušela jsem spoustu výtvarných technik, vyšívání, pletení a skončila zatím u háčkování. Postupně jsem se samozřejmě dívala i po dražším materiálu a většinou mně nadchnul, občas ale i zklamal a hlavně mi nebylo jasné, proč je spousta klubíček tak předražených. Takže jsem se začala pídit po výrobcích a jejich cenové politice. Ve svém obchůdku se snažím nabízet výběr příze pro každého něco a za přijatelné ceny pro všechny.

Jste více háčkařka či pletařka?

Háčkařka.

Co nejraději tvoříte?

Šátky. Na háčkovaných šátcích jsem v současné době závislá

Jaký je Váš nejoblíbenější materiál?

Přímo oblíbený materiál nemám, stále zkouším a zkouším.

Co byste doporučila všem jako topové klubíčko z Vašeho e-shopu?

Mojí srdcovkou jsou Muffiny, protože to byla klubíčka, se kterými jsem začínala a šátky z nich miluju.

Připravujete nějakou slevovou akci či kupon?

Co se týče připravované akce, chystám se na motání vlastních duhových klubíček, první vlna duhovek bude 100% bavlna, návin 1000 metrů. Již jsem s pomocí vlastní skupinky U nezbedných klubíček našla i název. Mohu prozradit, že nové duhovky se jmenují NEZBEDY a řada bavlny nese název KOLORKY. Háček budete potřebovat 2,5-3 mm a Kolorky zakoupíte zde.

A co nás čekalo v balíčku?

YarnGate PERFORMANCE STRETCHY, klubíčko 100g/430m, 70% akryl, 23% bambusová viskóza, 7% elastan. Suprová pružící tenká příze na trička, topíky, šaty, sukně, ale třeba i na síťovku, barva 42201/2097.

YarnGate PERFORMANCE COTTON QUEEN, klubíčko 50g/125m, česaná měkoučká 100% mercerovaná bavlna v parádním letním melírku na deky, trička, topíky, šatovky, čepičky, svetříky, barva 10456/01.

YarnGate PERFORMANCE HUG ME, klubíčko 50g/180m, 60% bavlna,40% akryl na podzim či na jaro na čepičky, deky, svetříky, hračky a homedekor, barva 213/2176.

GRÜNDL COTTON SOFT COLOR, klubíčko 100g/200 m, 50% bavlna, 50% akryl, zajímavá samo vzorovací příze, jakoby semišová na omak, krásně upravené vlákno, hodí se na podzim a jaro na ponča, svetry, čepice, tunely, ale velkým háčkem i na volné svetříky na chladné léto, barva 01/Y1159.

GRÜNDL LOLLY POP, klubíčko 150g/240 m, 100% akryl, samo vzorovací měkoučká příze ideál na podzim, mírnou zimu a chladné jaro, šátko nákrčníky, ponča, svetry, čepice, homelesky, nákrčníky, barva 3984.

Všechny klubíčka zakoupíte na eshopu www.unezbednychklubicek.cz, případně si můžete domluvit osobní odběr v Opavě. Výše uvedená klubíčka mají certifikáty OEKO-Tex.

Krásné tvoření a nakupování všem

K.

You Might Also Like

4 Comments

 • Reply Dětská teplá šála v zimě zahřeje - www.krampolinka.cz 6.9.2022 at 11:03

  […] Klubíčko Lolly Pop k nám doputovalo z e-shopu U nezbedných klubíček a video z rozbalování balíčku naleznete zde. Moc děkuji za možnost přízi vyzkoušet. Článek o klubíčcích naleznete zde. […]

 • Reply Do zimních dnů v ušance Lolly Pop - www.krampolinka.cz 6.9.2022 at 11:03

  […] Klubíčko Lolly Pop k nám doputovalo z e-shopu U nezbedných klubíček a video z rozbalování balíčku naleznete zde. Moc děkuji za možnost přízi vyzkoušet. Článek o klubíčcích naleznete zde. […]

 • Reply Dětský svetřík od podzimu do jara - www.krampolinka.cz 6.9.2022 at 11:29

  […] Přízi Gründl Cotton Soft Color nám věnoval e-shop http://www.unezbednychklubicek.cz. Moc děkuji za možnost přízi vyzkoušet. Video z rozbalování balíčku najdete zde a článek s rozhovorem zde. […]

 • Reply Háčkovaný crop top Cotton Queen - www.krampolinka.cz 26.6.2023 at 18:19

  […] a další klubíčka Performance Yarn objednat.  Více v článku s rozbalováním klubíček zde. Co jsme si ještě uháčkovali z Performance Yarn kromě […]

 • Leave a Reply

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.