Unboxing YarnArt a s čím kombinovat Flowers

4.7.2020

Zaznamenali jste super slevovku na duhovky YarnArt Flowers a Flowers Moonlight? Že ne?

Není nic jednoduššího než sledovat FB stránky www.pletemesi.cz, www.pletiemesi.sk nebo skupinku Krampolinka. Zde byste se dozvěděli, že proběhla slevová akce a Flowers bylo možno zakoupit za pouhých 200 Kč! No a v rozbalování balíčku YarnArt jsme se mohli mimo jiné podívat na to, s jakou přízí značky YarnArt lze kombinovat s Flowers či Moonlight.

Balíček nám zaslal e-shop www.bezvapleteni.cz, výhradní dovozce YarnArt do České republiky, moc děkuji, a všechna klubíčka zakoupíte ve výše zmíněných e-shopech. Dobrá zpráva – akce na Flowers se bude opakovat a momentálně běží sleva 20% na Flowers Moonlight! Rozbalování balíčku naleznete zde.

A co nás v balíčku čekalo?

YarnArt Flowers, 250g/1000m, 55% bavlna, 45% polyakryl, na šátky, plédy, šály, svetříky, topíky, šaty, sukně a dětské deky. Příze je celoroční. Návod na šátek od Míši Málkové z www.nahacek.net zde.

YarnArt Flowers Moonlight, 260g/1000m, 53%bavlna, 43% polyakryl, 4%metalické vlákno, na šátky, plédy, šály, svetříky, topíky, šaty, sukně a dětské deky. Příze je celoroční.

Flowers i Moonlight lze krásně kombinovat s Cotton Soft. Návod na šátek od cípu od Evy Lukášové z www.satkomaniacky.cz zde.

YarnArt Cotton Soft, 100g/600m, 55% bavlna, 45% polyakryl, výborná na šaty, tílka, svetříky, šátky, plédy, kardigany, kruhové vesty/svetříky. Je to moje nejoblíbenější uni příze, ze které jsme již tvořili topík s vodou, video návod zde, či top na plavky, video návod zde.

YarnArt Gold, 100g/400m, 92%akryl, 8%metalické vlákno, jemná příze, metalické vlákno není škrábavé, leskne se. Gold je vhodná na podzim, jaro a při zdvojení i na mírnou zimu. Tato příze je krapínek silnější než Moonlight, ale třeba na olemy atd. je určitě vhodnou alternativou skrz sílu příze a metalické vlákno.

YarnArt Violet, 50g/282m, 100% mercerovaná bavlna s leskem, úžasná na letní tvoření, šaty, tuniky, šatovky, sukně, trička, tílka, topíky, vyrábí se v mono, melange a s metalickou nitkou, moje srdcovka na léto. Mám momentálně rozdělaný top, na který se můžete brzy těšit.

YarnArt Jeans/Gina, 50g/160m, 55% bavlna, 45% polyakryl, super na podzim a jaro na oblečení, jinak celoroční na homedecor a hračky. Když jsem dotvořila dětskou deku z YarnArt Baby, tak mě napadlo vytvořit v podobném duchu i šátek, takže se můžete těšit na další video návod, po chvilkách již háčkuji jednotlivé kousky.

Moc děkuji www.pletemesi.cz za úžasný měnící polštářek, udělal mi vyloženě radost.

Krásné tvoření všem

K.

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..