Adventní kalendář 2019

24.12.2019

Adventní kalendář 2019 pro milovnice háčkování plný překvapení!

1. PROSINEC

A začíná advent a otevíráme první okénko na našem virtuálním adventním kalendáři, který je plný videonávodů pro všechny milovnice/milovníky háčku a klubíček. Dnes si spolu uháčkujeme vestu z příze YarnArt Alpine Alpaca, kterou nám věnoval e-shop www.fajne-klubka.cz. Jako bonus můžete u tohoto e-shopu dnes a zítra (1. a 2. 12.) využít slevu na nákup 10% na celý sortiment. Stačí zadat kód KRAMPOLINKA do poznámky a paní majitelka Vám slevu ručně odečte a zašle podklady k platbě. Takže tadáá – první várka Ježíškovských klubíček může být objednána a Ti, kteří již Alpine Alpacu mají doma, se mohou pustit do tvoření.

VIDEONÁVOD zde.

2. PROSINEC

Dnes jsme si v okénku otevřeli tašku z YarnArt Macrame. Přízi pro projekt věnoval výhradní dovozce přízí YarnArt www.bezvapleteni.cz. A jelikož je do Vánoc ještě času, věřím, že ji někomu pod stromeček zvládnete vyrobit. Krásné pondělí všem.

VIDEONÁVOD zde.

3. PROSINEC

Dnes si spolu uháčkujeme povlak na taburet z YarnArt Ribbon. A mám pro Vás super SLEVOVKU. Pokud nemáte taburetek nebo materiál, můžete využít 7% slevu na nákup u www.primaprize.cz. Slevová akce platí do 6.12. a při objednávce stačí zadat kód 97-338D2S a sleva se automaticky na vybrané zboží odečte. Více informací v návodu.

VIDEONÁVOD zde

4. PROSINEC

Dnes v adventním kalendáři najdete videonávod na svetřík pro dítko 4-6 let z příze YarnArt Twinkle Baby. A nebojte. Už zvolníme. Všechny velké projekty jsem záměrně umístila na začátek kalendáře a teď už přijdou jen záležitosti, které zvládnete v odpoledním čase nebo i méně :). Krásný advent všem.

VIDEONÁVOD zde

5. PROSINEC

Čertovské okénko otevírá videonávod na spirálovou čertovsky hezkou homelesku z příze YarnArt Melody. Jen dne 5.12. zakoupíte všechny příze značky YarnArt včetně těch zlevněných se 7% slevou na www.pletemesi.cz nebo www.pletiemesi.sk. Stačí zadat slevový kód CERT. Hezkou mikulášskou nadílku všem.

VIDEONÁVOD zde

6. PROSINEC

V dnešním okénku jsme si otevřeli videonávod na netradiční nákrčník na dvě omotání z YarnArt Ribbon. Je to neokoukaná stylovka, takže proč nevyzkoušet špagáty i na něco jiného než je košík.

VIDEONÁVOD zde.

7. PROSINEC

Nádherná ušanka z příze Lang Yarns Merino Forte je funkční záležitost. Ouška neumrznou a hlava se nebude potit, a pokud ano, tak merino vlhkost odvede od těla, takže doslova budete v suchu. Přízi na tuto luxusní záležitost věnoval e-shop www.nemravka.cz a vy si můžete vychytat 8% slevu na celý nákup od 7. 12. – 13. 12. 2019  a pořídit kromě dalších potřeb pro tvoření Merino Fort za super cenovku. Stačí zadat kód 2019KRAM8. 

VIDEONÁVOD zde

8. PROSINEC

Tento návod na Vás čekal téměř rok. Ovšem nákrčník z příze YarnArt Tweed s plastickým vzorem je nadčasová záležitost, takže vloni, letos nebo za deset let – pořád budete dělat parádu. Přízi věnoval e-shop www.bezvapleteni.cz a zakoupíte na www.pletemesi.cz nebo www.pletiemesi.sk. Malá nápověda – do konce adventního kalendáře proběhne videonávod i na kulíška, abyste mohli mít hotový celý set. Pro tento případ doporučuji natrénovat vzorek na nákrčníku, ať Vám pak háčkování čepice půjde levou zadní.

VIDEONÁVOD zde

9. PROSINEC

Dnešní okénko otevřelo překvapení v podobě celého háčovaného setu z příze Kartopu Melange Wool, kterou poskytl e-shop www.vlnovka-prize.cz. A vy si u tohoto e-shopu můžete vychytat slevovou akci ve výši 8% až do 24.12. 2019. Stačí zadat kód ADVENT a můžete nakupovat nejen Melange Wool, ale i další super klubíčka.

VIDEONÁVOD zde

10. PROSINEC

Dnes jsme si otevřeli okénko s kulíškem, ke kterému už máme videonávod na nákrčník, takže spolu dohromady budete mít krásný a nadčasový vzor. Příze YarnArt Tweed a zakoupíte na www.pletemesi.cz nebo www.pletiemesi.sk.

VIDEONÁVOD zde

11. PROSINEC

Dnes jsme si otevřeli okénko s čepicovníkem? Cože to je? Inu síťovka s předním otvorem na pověšení na nejrůznější věci, které je potřeba mít po ruce, například čepici, šálu a rukavice u dveří. Čepicovník ale využijete jak na pyžamko tak třeba klubíčka. Vyrobeno z příze YarnArt Ribbon, pořídíte na www.pletemesi.cz nebo www.pletiemesi.sk.

VIDEONÁVOD zde

12. PROSINEC

A je tady – krásný vzoreček na krásné přízi a malá mi dělá parádu v krásné ušance z příze Vlna-Hep Patty. Akrylovou krásku s metalickým vláknem zakoupíte na www.mojegalanterka.cz a mohu prozradit, že se v našem adventním kalendáři nejedná o poslední výrobek z této příze.

VIDEONÁVOD zde.

13. PROSINEC

Dnešní políčko odhalilo kulíšek dva v jednom – jeden vzorek a obě strany jsou tak vzhledově super, že nebudete vědět, kterou vybrat. Navíc je vzoreček prudce unisex, takže kulíšek mohou nosit jak ženy tak muži. Přízi Vlna-Hep Tulip Big zakoupíte na www.mojegalanterka.cz.

VIDEONÁVOD zde

14. PROSINEC

Čelenka Tulip Big je rychlovková záležitost, takže ideální dárek na poslední chvilku pro své nejbližší nebo kolegyňku do práce. Spotřeba je necelé klubíčko a přízi Vlna-Hep Tulip Big zakoupíte na www.mojegalanterka.cz.

VIDEONÁVOD zde

15. PROSINEC

Dnes na nás vykoukl tento roztomilouš – háčkovaný medvídek z příze Himalaya Toffee, kterou věnoval e-shop www.neposednaklubicka.cz. Právě teď máte jedinečnou možnost využít snížené ceny této příze. Klubíčko Toffee koupíte až do Štědrého dne za 27 Kč a z klubíčka vyrobíte dva méďoše.

Navíc AKCE PRO ADVENTNÍ KALENDÁŘ. U www.neposednaklubicka.cz můžete využít dopravné za polovic v termínu od 15.12.-16.12.2019 zásilkovna na pobočku za 40 Kč (do pěti kg) a za 100 kč (nad 5 kg) – nevztahuje se na dopravu nebo nákup dutého vlákna. KÓD pro dopravné KRAMPOLINKA – stačí zadat do objednávky – snížená cena Vám přijde zpět v potvrzené objednávce z e-shopu.

VIDEONÁVOD zde

16. PROSINEC

V dnešním okénku na nás vykoukly krásné sněhulky pro miminko ve věku 6-10 měsíců. Sněhulky mají velikost 11 cm a jsou háčkovány dvojmo od podrážky až po horní část, a to z příze Vlna-Hep Tulip a Vlnika Dája. Přízi věnoval e-shop a v termínu od 16.12.-20.12.2019 můžete využít SLEVOVOU AKCI na nákup. Stačí zadat kód ADVENT a získáte 5% SLEVU na nákup celého sortimentu www.mojegalanterka.cz a jako bonus pro náš adventní kalendář můžete v termínu od 16.12.-20.12.2019 využít SLEVOVOU AKCI na nákup. Stačí zadat kód ADVENT a získáte 5% SLEVU na nákup celého sortimentu www.mojegalanterka.cz.

VIDEONÁVOD zde

17. PROSINEC

V dnešním okénku vykoukla čelenka pro miminko s překřížením z příze Vlna-Hep Patty. Čelenka je háčkovaná jako pruh ve velikosti obvodu hlavy, poté se sháčkuje dlouhá strana čelenky, provede se překroucení a konce se sešijí dohromady. Čelenka je dvojitá, takže krásně hřeje a navíc díky překroucení je neobvyklá a slušivá. Přízi Vlna-Hep Patty zakoupíte na www.mojegalanterka.cz.

VIDEONÁVOD zde

18. PROSINEC

Bezprstové rukavice na podzimní či jarní procházky pro čtyřleté dítko se budou hodit. Navíc můžete sladit s ušankou Patty nebo překříženou čelenkou Patty a budete krásně sladění. Přízi Patty věnoval výrobce Vlna-Hep, moc děkuji, a zakoupíte na www.mojegalanterka.cz.

VIDEONÁVOD zde

19. PROSINEC

V dnešním okénku jsme si otevřeli jarní záležitost – homelesku Charlotte. Pravda, za oknem to moc Vánočně nevypadá, sníh nikde, tak je dost možné, že se tento typ čepice hodí dříve, než nám to jaro oficiálně dorazí. Použitá příze Vlnap Charlotte, zakoupíte buď přímo u výrobce v e-shopu (dobírka) nebo v e-shopu Stoklasa zde.

VIDEONÁVOD zde

20. PROSINEC

V dnešním okénku na nás čeká háčkovaná šála z příze YarnArt Dolce s háčkovanými bambulkami z YarnArt Happy. Velikostně je šála určena dětem 1-3 roky, ale není problém uzpůsobit délku nebo šířku. Parádní jsou háčkované bambule, které lze pohodlně prát v pračce. Přízi zakoupíte na www.pletemesi.cz nebo www.pletiemesi.sk.

VIDEONÁVOD zde

21. PROSINEC

Dnes na nás čekala malá roztomilá háčkovaná chobotnička z příze YarnArt Jeans. Chobotnička je háčkovaná z dvou dílů a při jejich sháčkování vytváříme chapadla. S videem zvládne každý začátečník a chobotnička může zdobit postýlku, kočárek, klíče nebo baťůžek. Přízi zakoupíte na www.pletemesi.cz nebo www.pletiemesi.sk.

VIDEONÁVOD zde

22. PROSINEC

Už jsme jen krůček od Štědrého dne, takže kdo ještě nemá Vánoční stromeček, může si jeden uháčkovat. Je vyrobený z příze YarnArt Elegance, kterou zakoupíte na www.pletemesi.cz nebo www.pletiemesi.sk. Ať se podaří.

VIDEONÁVOD zde.

 

23. PROSINEC

Háčkovaný zvoneček nesmí v adventním kalendáři chybět. Tady jeden máme. Je bez škrobení a je vyrobený z YarnArt Elegance, kterou zakoupíte na www.pletemesi.cz nebo www.pletiemesi.sk.

VIDEONÁVOD zde

 

24. PROSINEC

Poslední okénko nepatří tak ani háčkování, jako spíše tvoření s dutinkovými přízemi (špagáty, cordy). Jakmile provlečete drátek dutinkou, můžete přizvat i děti, takže pokud máte doma nedočkavce natěšené na Ježíška jako já, můžete dítka zabavit tvořením s drátky a zbytky přízí. Jak na to, naleznete ve videonávodu. Můžete použít YarnArt Cord Yarn, kterou zakoupíte na www.pletemesi.cz nebo www.pletiemesi.sk.

VIDEONÁVOD zde

A dnešním dnem náš adventní kalendář končí. Bylo to úžasných dvacet čtyři dnů plných návodů, nápadů a bonusových slevových akcí.

Moc děkuji všem za přízeň a obchodním partnerům za podporu. Užívejte vánoční atmosféru v kruhu rodinném, přeji pohodu pod vánočním stromečkem, hodně zdravíčka do nového roku a krásné chvilky s háčkem.

Vaše Katka

PS: Pro Ty, co se pohybují v jiných zeměpisných šířkách mám na zítra jedno bonusové videonávodové okénko.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.