Povídání u klubíčka 72: duhovka MOOL FUNNY odtajněna

9.10.2023

V nedělním podcastu Povídání u klubíčka jsme si ukázali super tajnou novinku – duhové klubicko MOOL Funny. Pojďte mrknout.
Duhová klubíčka Mool jsme si představili již několikrát, ale v nedělní premiéře jsme si představili duhové klubíčko MOOL FUNNY.  Prodej těchto duhovek byl zahájen teprve v neděli ráno, takže kdo byl s námi v onlinu, tak si mohl prohlédnout Mool Funny na vlastní oči. A kde je můžete pořídit? Mool jsou jedině na e-shopu I-prize.cz a nově na Mool-klubicka.cz (původně web Hračky Luma).

POVÍDÁNÍ U KLUBÍČKA #72

A jak se vlastně MOOL FUNNY liší od ostatních MOOL? Jedná se o duhové klubíčko ve složení 50% akryl a 50% bavlna v návinu na přání, tří nitka nebo čtyřnitka s lurexovou jemnou nitkou nebo bez. Za mne teď na podzim případně na jaro jsou skvělé čtyřnitky, na šátek klasického rozměru je potřeba minimálně 1000 metrů. To stejné platí pro krop dětský svetřík s dlouhým rukávem velikost cca 134 nebo top s krátkým rukávkem velikost 38 pro dospělé. Na tuniku, šaty nebo svetřík je potřeba cca 1800-2000 metrů.

V balíčku na nás čekala MOOL FUNNY č. 1, 1500m, čtyřnitka s lurexem v zajímavém melirovo crazy provedení. Tomuto druhu nejvíce sluší jakýkoliv sloupek za zadní nitku, případně reliéfy (pozor, bude větší spotřeba). Tuto konkrétní MOOL FUNNY koupíte zde.

Druhé klubíčko bylo pro mé dítko, MOOL FUNNY č. 11, 1000m, čtyřnitka s lurexem v přechodech fialová-růžová. Z té plánuji krátký svetřík do pasu. Tuto konkrétní MOOL FUNNY koupíte zde.

 

Z duhovek MOOL jsme již tvořili několikrát. Pro inspiraci se můžete podívat na video návody, co si můžete pro sebe nebo své blízké vyrobit:

  • SVETR CRAZY dospělácký kardigan, video návod zde 
  • VÁNOČNÍ dětské šaty STAR, video návod zde 
  • Dětský šátek STAR, který lze háčkovat pro dospělou velikost, video návod zde 
  • Top nebo vestička REPEAT v dospělácké velikosti, video návod zde  
  • Dětský CropTop RAINBOW, video návod zde 
  • Letní dětské šaty RAINBOW s kruhovou sukní, video návod zde 
  • Dětská kytičková HOMELESKA Mool Crazy, video návod zde 
  • Kytičkový ŠÁTEK Mool Crazy od cípu, video návod zde 

Pohodové tvoření s novinkovou duhovkou přeje Katka

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.