Prázdninový unboxing duhovek Hravá klubka

23.8.2022

Ve streamu Povídání u klubíčka 41 jsme si rozbalili duhová klubíčka Design Yarn z charitativního projektu na pomoc Hřensku. Pojďte mrknout.

Duhová klubíčka Desing Yarn jsou parádní klubka v různém návinu, počtu nitek i provedení, v kolekcích i na přání. Když začal požár v Hřensku, paní Ivanka z Hravých klubek spustila charitativní projekt. Koupí limitované edice duhovky České Švýcarsko I. a II. jsme každá přispěla 200 Kč na transparentní účet. Peníze budou určeny na obnovu národního parku. Kolekce více než 250 klubíček byla okamžitě rozebrána a my jsme si v Povídání u klubíčka mohli ukázat a rozbalit, jak taková klubíčka vypadají. Jedná se již o třetí charitativní projekt e-shopu Hravá Klubka. Vloni jsme podpořili oblast zasaženou tornádem koupí klubíček Pálava I. a II. a letos na jaře klubíčka Ukrajina pomáhala podpořit první uprchlickou. Klubíčka vznikají podle fotografií a po rozprodání již nejsou k dostání.

V tomto balíčku na nás čekala duhovka České Švýcarsko I. a České Švýcarsko II., což jsou tří nitky v návinu 1000 m a hmotnosti 200g. Klubíčka jsou nádherná, jedno laděné do západu slunce, druhé do lesních barev. Ukázku charitativních klubíček můžete shlédnout zde. A co budeme tvořit? Z klubíčka Pálava jsem vyrobila háčkovaný kardigan, video návod naleznete zde. Ukrajina ještě čeká na nápad, ale duhovka České Švýcarsko I. se mnou vyrazila na dovolenou a mám právě v procesu půlkruhový háčkovaný šátek Lopesan. Už se těším, až pro Vás budu mít video návod.

Dále jsme si rozbalili krásku s názvem chrpy a len. Nechala jsem si umotat duhovku Design Yarn v nepravidelném návinu (různě dlouhé barevné úseky) laděnou do barev chrpy a lnu. Klubíčko je nádherné a připomíná i modrou hortenzii. Takhle uprostřed parného léta jsem měla zkrátka potřebu mít takové barevné klubíčko doma. To je tím, že chrpy rostou u nájezdu na dálnici, kterou absolvuji každé ráno a odpoledne do práce. A ty chrpy a len mě doprovází každé ráno i odpoledne, kvetou si na sluníčku bez ohledu na okolí a jsou krásné tím, že jsou. Z klubíčka plánuji letní šaty na příští sezónu nebo dlouhou sukýnku. Klubíčko má 1500 metrů, 300 g a je to třínitka. Klubíčko chrpy a len můžete zakoupit zde.

No a protože má paní Ivanka také ráda modré tóny, vzniklo ještě jedno modře laděné pohodové prázdninové klubíčko č. dmn3008bp v nepravidelném návinu, které si můžete nechat umotat v hmotnosti dle potřeb zde. Tak trochu mi vzhledem do mého prvního nápadu hodilo vidle tak říkajíc, takže z jednoho klubíčka budou šaty a z druhého sukýnka, nebo háčkované kalhoty? Co říkáte?

Návody z duhových klubíček Design Yarn naleznete zde

A nezlobte se na delší čekací lhůty. Tato klubíčka jsou unikátní, designová, na které se oplatí počkat! Pohodový nákup a tvoření přeje

Kačka

Povídání u klubíčka č. 41

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.