Makronkové duhovky od Hravá klubka

4.1.2023

Kdo si nenechal ujít poslední Povídání u klubíčka 52 v roce 2022, ten se mohl kochat a hned objednávat duhovky Design Yarn „makronky“ v krabičce. Pojďte mrknout.

Duhová klubíčka Desing Yarn od paní Ivanky jsou krásně provedená a nápaditá duhová klubíčka v různém návinu a počtu nitek, v kolekcích i na přání. Pokud skočíte přímo na e-shop Hravaklubka.cz, tak si můžete vybírat z připravených barevných kombinací nebo si z barevné palety necháte namíchat vlastní duhovku. Oblíbené jsou duhovky podle vlastních fotografií. Paní Ivanka umí s klubky čarovat a má plno nápadů, takže se můžete s klidem svěřit do rukou profíka. Čekací lhůty jsou delší, ale čekání se vyplatí.

Ve vánočním balíčku nás čekala duhová klubíčka do krabičky kolekce MAKRONKY. Každá krabička skrývá čtyři klubíčka. Jedna nitka ve všech klubíčcích je zpravidla totožná. Klubíčka jsou třínitky, hmotnost 50 g a návin 250 m, což je celkem 1000 metrů. Co do složení je to 50% bavlna a 50% akryl. Na přáni (doporučuji) si můžete nechat přimotat viskózové vlákno, které klubíčkům dodá decentní lesk. Vybírat můžete z šesti typů makronkových krabiček, nebo si nechat namotat klubíčka do krabičky na vlastní barevné přání.

Proč používat klubíčka do krabičky?  

  • kreativita – sama si zvolíte barevné pořadí na konečném výrobku, což snižuje pravděpodobnost, že ještě někdo jiný bude mít stejný top, šaty, šátek apod.;
  • úspornost – pokud nevyčerpáte všechny barvy v krabičce, podle barev, co zůstanou si necháte domotat jen tolik materiálu, kolik je potřeba;
  • skladnost – malá klubíčka jsou super na cestování a celá krabička se hezky doma „schová“ nebo úhledně uloží;
  • čistota – na klubíčka v krabičce se tolik nepráší;
  • nerozhodnost – pokud nevíte, jaká barva Vám bude slušet, nebo jaká barevná kombinace by se hodila na Váš projekt, klubíčka do krabičky je to pravé pro Vás;
  • variabilita projektu – pokud nemáte ráda odmotávání barev duhovky na stejnobarevné rukávy, můžete tělo projektu uháčkovat z duhovky a na rukávy a lemy použít duhovky z krabičky, které ladí s vybranou duhovkou.

Z klubíček plánuji buď háčkovanou deku nebo velikonoční projekt – háčkovanou dečku/běhoun na stůl. Z tolika barev by však určitě šly ty letní kalhoty, nad kterými stále špekuluji. Tak uvidíme. Rychlý video přehled klubíček v YT Shorts zde.

V balíčku na nás vykoukly i dvě již umotané duhovky. Červené klubíčko s přechodem do fialovo modra je 1500 metrů, 300g, třínitka, 50% bavlna a 50% akryl v krásných přechodech. Pokud budete objednávat, hledejte pod názvem NEVADA. Klubíčko vzniklo podle fotografie, takže si můžete udělat představu, jak se klubíčka podle fotek tvoří. Z 1500 metrů vyrobíte buď velký šátek, ale třeba i svetřík, šaty nebo tuniku.

Druhé klubíčko je v krásných jemných tónech smetanovo šedo hnědá. Klubíčko má 1000 metrů, 200g, třínitka, 50% bavlna a 50% akryl v krásných přechodech. Tato velikost je ideální na šátek nebo tričko. Z 1000 metrů vyrobíte třeba svetřík do pasu pro dítko. Klubíčko hledejte pod číslem DM 3043 BP, Podvečerní jezero, a vzniklo také podle fotografie.

Návody z duhových klubíček Design Yarn naleznete zde

Paní Ivanka se s e-shopem Hravaklubka.cz přestěhovala do Telče. Kousek odtud bydlí sestra, takže se těším na osobní setkání, ze kterého Vám určitě dodám i pár fotek. Pokud jste na FB, tak můžete sledovat stránku Hravá klubka nebo se přidat do skupinky Hravá klubka. Na instagramu hledejte @hravaklubka.cz.

Pohodový nákup a vkročení do nového roku přeje

Kačka

Povídání u klubíčka č. 52

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..