Povídání u klubíčka 73 a návštěva obchůdku Hravá Klubka

17.10.2023

Poslední podcast Povídání u klubíčka jsem pro Vás natočila přímo v obchůdku s duhovými klubíčky Hravá Klubka. Pojďte nahlédnout do barevného světa plného inspirace.

E-shop a obchůdek HRAVÁ KLUBKA naleznete v Telči. Přes podzimní a zimní sezónu má obchůdek upravenou otevírací dobu od pondělí do pátku 10-11 hodin a odpoledne 12-16. Pokud se vypravíte do Telče mimo tuto dobu, zkuste se spojit s paní Ivankou a domluvit si výdej i mimo otevíračku. Určitě doporučuji vzít si obrovskou tašku na klubka a ideálně kreditní kartu třeba manžela. Návštěva totiž stojí za to a garantuju, že neodejdete s prázdnou.

Povídání u klubíčka #73

Co jsme si ve videu ukázali? Prohlédli jsme si celý sortiment prodejny a ukázali jsme si novou kolekci duhových klubíček Design Yarn COUNTRY. Klubíčka se vyrábí ve třínitce nebo čtyřnitce a jedná se o parádní směs 50% akryl, 50% bavlna a nitka s ALPAKOU. Kolekce Country obsahuje 6 klubíček a ve videu má paní Ivanka uháčkovanou šálu ze čtyřnitky. Country pořídíte zde. Já dorazila domů s klubíčkem Desing Yarn ZÁŘÍ, které obsahuje také Alpaku a pořídíte ho zde.

Dále jsme si ukázali klubíčka do krabičky s viskózou a lurexovou nitkou. Uchvátila mne bílá varianta a připomněli jsme si krabičku NEBE, ze kterého jsem pro vás připravila video návod na svetřík. V poličce byla i duhovka VASANTA, ze které máme video návod na šaty.

Na konci jsme si ukázali naprostou NOVINKU, a to je krabička na teplotní deku. Na deku můžete vybírat ze čtyř variant. Krabička se 12-ti klubíčky TEMPERATURE vyloženě vyzývá k tvoření teplotní deky. Jak na ni si můžete přečíst ve skupince Hravá Klubka na Facebooku. Jedná se o čtyřnitku, směs 50% bavlna a 50% akryl. Další krásná sada na háčkování deky jsou PASTELKY. Krabice obsahuje 12 klubíček, čtyřnitka nebo třínitka a tato sada ve třínitce se parádně hodí na háčkování deky Hravá klubka. Z každého klubíčka 500m/100g si uháčkujeme jeden čtverec. Barvy volíme podle jednotlivých měsíců v roce. Sadu na deku s alpakou naleznete pod názvem HOME DECOR. Dvanáct tónovaných klubíček na deku, která díky alpace bude krásně hřát.

No a pokud toužíte po dece, která je rychle hotová, tak můžete sáhnou na sadu klubíček PROVENCE nebo PODZIM. Jedná se o šestinitková klubíčka, kdy z každého klubíčka háčkujeme jeden čtverec. Sada Podzim navíc obsahuje alpaku.

Doporučuji objednat NOVÝ VZORNÍK Hravá klubka, především proto, abyste si mohli vytvořit krabičky, sady nebo duhová klubíčka na přání a měli přehled o barvách. Pokud chcete vyzkoušet klubíčka s leskem, doporučuji objednat i viskózovou a lurexovou nitku. Nitky stačí objednat současně s klubíčky.

Inspirace na tvoření z duhových klubíček Design Yarn:

Pohodové háčkování a tvoření z Design Yarn přeje Katka.

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Svetřík Pobřeží z duhového klubíčka - www.krampolinka.cz 3.4.2024 at 21:59

    […] Duhové klubíčko Design Yarn Pobřeží pořídíte v e-shopu Hravá klubka. Balíček s klubíčkem jsme si představilo v podcastu Povídání u klubíčka #73 a dále v článku zde. […]

  • Leave a Reply

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.