Unboxing OUTLET YarnArt

22.2.2023

kldkjdkl klubíčekV nedělním rozbalování balíčku jsme si ukázali klubíčka YarnArt, které zakoupíte za zvýhodněnou cenu v OUTLETU. A co je outlet YarnArt?

V Povídání u klubíčka #55 jsme si rozbalili balík klubíček YarnArt, které zakouíte za outletové ceny u  Pletemesi.cz a Pletiemesi.sk. Klubíčka si můžete pořídit pouze po balících a cena je za celé balení. Co to znamená OUTLET? To jsou klubíčka YarnArt, která se buď už přestala vyrábět jako celá produktová řada nebo určitá barva produktové řady a klubíčka se doprodávají za výrazně slevněnou cenu. Co se vše dá pořídit v OUTLETU YARNART?  Na výčet slevněných klubíček mrkněte sem.

POVÍDÁNÍ U KLUBÍČKA #55

Také jsem se podívala a přidávám tipy, co si z outletových klubíček YarnArt můžete vyrobit dle mých návodů či videí:

A co nás tentokrát čekalo v balíčku?

YarnArt MAGIC se dá pořídit ve třech posledních parádních barvičkách. Je to 100% vlna a klubíčko má 100g/200m. Na vyloženě zimní svetr je potřeba cca 7-8 klubíček, na dírkovaný svetřík do pasu velikost 40-42 cca 5 klubek. Magic Vás zahřeje, takže se hodí na svetříky a kardigany od podzimu do jara. I přes vzdušnější vzorek bude svetřík, vesta či pléd krásně hřát. Cena vs složení je velice příznivá. Magic můžete využít i na čepice, šály, polštáře či deky. V balení je pět klubíček a YarnArt Magic pořídte zde.

YarnArt ANGORA DE LUXE je klubíčko, které jsme si představili v roce 2019 a z jediného klubíčka si můžete uháčkovat lehoučký široký šál přes ramena na letní chladné dny nebo ho můžete nosit od podzimu do jara jako klasickou šálu třeba ke kabátu. Klubíčko má 100g/520m a co do složení je to 70% mohér a 30% akryl. Angora De Luxe Používá se běžně na pletené nadýchané mohérové svetry nebo jako příplet. Pro háčkování doporučuji velký háček a věřte, že i háčkovaný výrobek bude krásně nadýchaný a jemnější.  Klubíčka si kupujete v balení po pěti kusech a cena je za celé balení. Angora De Luxe pořídíte zde.

YarnArt ELITE je vyloženě jarní a podzimní příze. Jedná se o 100% akryl a klubíčko má 100g/300m. Hodí se na výrobu svetříků, čepiček, dek, šátků, kardiganů, ale i polštářů. Pokud chcete vyzkoušet dvě barvičky mint a modrá za zvýhodněnou cenu (klubíčko Vás vyjde ani ne na 30 Kč), skočte sem. Pro více barev YarnArt Elite za plnou cenu (asi 38 Kč) skočte sem.

Pohodový nákup v OUTLETU. Věřím, že si vyberete. Já jsem v polovině svetříku z YarnArt Magic, který bude na zimojaří nebo podzim jako dělaný.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.